pompy abs, abs pump

wiercenie studni

5 Kłamstw o Tym Co Trzeba Mówić Kobiecie Żeby Ją Poderwać

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

5 Kłamstw o Tym Co Trzeba Mówić Kobiecie Żeby Ją Poderwać

Post autor: lektor »

5 Kłamstw o Tym Co Trzeba Mówić Kobiecie Żeby Ją Poderwać
1. Nie ważne jest co mówisz, tylko jak mówisz.
2. Najważniejsze to być sobą.
3. Gotowe teksty, rutyny, zagrywki nie działają.
4. Ludzie nie potrzebowali tekstów i technik uwodzenia przez tysiące lat żeby spać z kobietami.
5. Wystarczy podejść i powiedzieć cześć, bo dziewczyna po 3 sekundach wie czy jej się podobasz czy nie.

co myślicie?
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

pic na wodę, fotomontaż.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

No nie wiem, na jedne to działa, na inne nie. Jak facet nie ma tego "czegoś", co u każdej kobiety znaczy co innego;), to choćby się silił i spinał, to nic z tego nie wyjdzie. Myslę, że kazdy musi znaleźć swój własny złoty środek na podryw ;)
hetmanka
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-12-15, 11:17

Post autor: hetmanka »

z kilkoma punktami z Twojej listy się zgodzę... Trzeba być sobą, nie wolno rzucać gotowych, dennych tekstów. Ale z tym się nie zgodzę - 1.Nie ważne jest co mówisz, tylko jak mówisz. Bardzo ważne jest i to co mowisz i to jak mowisz. Musisz mowic madrze, z sensem, byc grzeczny, kulturalny itd. I to jak mowisz tez jest wazne, jak koles powie 'poszłem, weszłem' to mnie osobiście odrzuca.

Ta lista jest Twojego autorstwa ? ;) Ja bym ją trochę podrasowała ;>

[ Dodano: 2011-12-15, 19:54 ]
aaa no i to, ze dziewczyna po 3 sekundach wie czy jej sie podobasz.. to chyba jakis Twoj mit ;p
moze z wygladu... ale wedlug mnie najpierw musi Ci sie przyjrzec, wiec to dluzej niz 3 sekundy, heheh :D a najwazniejsze jest to jakim facetem sie okazesz ;) takze z tym tez nie do konca sie zgodze ;)
greta5
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-12-09, 12:51

Post autor: greta5 »

Nie wierzę w takie rady vel kłamstwa.Każdy mężczyzna jest inny i ma swoje metody na to jak poderwać kobietę.Tak samo kobieta obdarzona jest indywidualnym charakterem.Mężczyźni nie używajcie kłamst,tylko bądźcie sobą:)
ann9
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-12-18, 20:29
Kontakt:

Post autor: ann9 »

Każda kobieta jest inna. Jak kobieta nie chce być podrywana, to nic nie zadziała.
Pozdrawiam, Anna
Sprawdź solidne plexi! Wszystko odbywa się na wymiar, podajesz wymiary, które Cię interesują i gotowe: http://plexinawymiar.pl/
hetmanka
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-12-15, 11:17

Post autor: hetmanka »

hahaha, zobaczcie co znalazłam !! chyba założyciel tego tematu musi się przyznać do czegos... a mianowicie do tego, ze tych zasad nie wymyslil sam :D

http://blog.marcinszabelski.pl/5-klamst ... -poderwac/
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Przecież on wcale nie napisał nic takiego że to są jego autorskie myśli
ann9
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-12-18, 20:29
Kontakt:

Post autor: ann9 »

Trzeba być naturalnym i sobą. Prezentować się schludnie i sukces gwarantowany. Dobrze też zadbać o świeży oddech i dobre perfumy.

____________________
gry online
hetmanka
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-12-15, 11:17

Post autor: hetmanka »

owszem, nie napisał, że są jego autorstwa, ale też nie zaprzeczył ;p pozostawił pytanie bez odpowiedzi, wiec napisałam, że te punkty opracował ten koleś od bloga o uwodzeniu ;p
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

A czytaliście całego bloga? Koleś ma niezłe zagrywki hehe. Przeczytajcie sobie słownik damsko - męski :lol:
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

nie nie to nie moje, to z blogu już wspomnianego wyżej, Marcina Szabelskiego. W sumie wiele ciekawych rzeczy tam poczytałem.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Aby poderwać dziewczynę,należy robić to z kulturą,szczerze bez wygłupów i kłamstw.Nie każda niestety lubi zbyt wesołych,a w tym wypadku należy raczej zachować powagę,po to aby zrobić dobre wrażenie na podrywanej. :shock:
Rockowy
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2012-01-08, 21:02
Lokalizacja: Łódż

Post autor: Rockowy »

żeby poderwać kobiete trzeba być sobą, nie powinno się udawać kogoś innego bo w końcu to się wyda i zerwie z tobą ....
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

Rockowy pisze:poderwać kobiete trzeba być sobą, nie powinno się udawać kogoś innego bo w końcu to się wyda i zerwie z tobą
Ale na sam podryw przecież działa. :P Tylko nie wychodzi z tego zwykle nic poważnego.

Nie zapominajmy, że my, kobiety podrywamy też nie do końca będąc sobą. Przecież najłatwiej udać niezdarę i pozwolić by facet wykazał się "męstwem".
lektor pisze:1. Nie ważne jest co mówisz, tylko jak mówisz.
Nie wyobrażam sobie jak można w odpowiedni sposób powiedzieć "Idę się wysrać, a będzie tego sporo, bo jadłem kapuśniak". Trzeba wiedzieć co się mówi i mówić z sensem.
lektor pisze:5. Wystarczy podejść i powiedzieć cześć, bo dziewczyna po 3 sekundach wie czy jej się podobasz czy nie.
Tak, ale fizycznie. Jeśli ma się ciekawą osobowość i zatrzyma dziewczynę na chwilę i przekona do siebie... atrakcyjność fizyczna nie będzie się tak bardzo liczyła.
ODPOWIEDZ