pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak wydłużyć stosunek bez żadnych prochów?

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Jak wydłużyć stosunek bez żadnych prochów?

Post autor: lektor »

Panowie czy znacie jakieś sposoby, by wydłużyć stosunek seksualny? Nie jest niby ze mną bardzo kiepsko, ale mam wrażenie że moja dziewczyna chciałaby dłużej (wielokrotne orgazmy to u niej norma, dlatego lubi jak najdłużej). Jakoś można to wyćwiczyć? z góry mówię, że nie chce nic łykać, żadnych wzmacniaczy, chodzi mi o naturalne metody.
Suzanne
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-06, 16:25

Post autor: Suzanne »

Pytanie skierowane do mężczyzn, ale wypowiem się jako kobieta. Ciekawi mnie dlaczego nie porozmawiasz ze swoją dziewczyną na ten temat? To, że ty masz takie wrażenie nie znaczy że tak musi być :D Osobiście lubię długi, czuły seks bo dzięki temu jestem bliżej z partnerem. Kolejny plusem jest to, że mój mężczyzna może kochać się długo, bo potrafi kontrolować wytrysk. Korzyści z tego duże, bo mamy wtedy więcej energii no i nie tylko :D
greta5
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-12-09, 12:51

Post autor: greta5 »

Słyszałam,że dzięki temu także dłużej się żyje,a nawet penis się wydłuża.Także kolego kontrola wytrysku myślę,że jest warta uwagi:)Dobrze,że chcesz coś zmienić to już pierwszy krok do sukcesu.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Po pierwsze zapytaj dziewczyny jak ona woli, bo za długie stosunki też potrafią być męczące :P
A z naturalniejszych metod, jeśli używacie gumek to są takie ze środkami, które pomagają w przedłużeniu seksu, lub uciskają lekko penisa u podstawy co też pomaga. A praktyka czyni mistrza czyli..spróbuj kiedy czujesz, że jesteś już blisko zatrzymać się na moment, spowolnić, nie dopuścić do finału, i tak kilka razy ;)
kameleon
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-03-24, 14:58

Post autor: kameleon »

Kontroli wytrysku można się nauczyć nawet na kursie. Wystarczy poszperać w internecie, już wiele razy czytałam o tej metodzie. Z tego co wiem ma same plusy. Dłuższy seks, lepsze samopoczucie, doładowanie energią, wewnętrzny spokój:)
Suzanne
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-06, 16:25

Post autor: Suzanne »

Korzyści z kontrolowanego seksu jak wcześniej wspomniałam są duże, więc moim zdaniem nie ma nad czym się zastanawiać. Nie ma nic do stracenia, wręcz przeciwnie można tylko zyskać.
http://kontrolawytrysku.pl/
ODPOWIEDZ