pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dobry dentysta z Olsztyna?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Dobry dentysta z Olsztyna?

Post autor: Franciszka »

Potrzebuje, żebyście polecili mi dobrego i przede wszystkim delikatnego stomatologa z Olsztyna lub okolic. Panicznie boję się wizyt w gabinecie stomatologicznym, a chyba dłużej nie modę zwlekać bo zaczyna mnie coraz bardziej pobolewać ząb :) Znalazłam taki gabinet http://sujka.com.pl - macie jakieś doświadczenia z tym stomatologiem? Będę wdzięczna za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
zosia.ka
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-19, 11:45

Post autor: zosia.ka »

Oj, Franciszko, chyba nikogo z Olsztyna tu nie ma (albo nie chcą, wredni, poradzić :mg: )

I jak? Byłaś? Zęby uratowane? Z doświadczenia wiem, że delikatnego dentystę ciężko upolować ii czasem trzeba się sporo nachodzić zanim trafi się na ten swój wymarzony ideał :mg:
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Zosiu, udało się. Byłam i wszystko przebiegało spokojnie :) na szczęście Pani doktor rozumie, że ktoś może panicznie bać się stomatologa:D
Awatar użytkownika
zosia.ka
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-19, 11:45

Post autor: zosia.ka »

Franciszka pisze:Zosiu, udało się. Byłam i wszystko przebiegało spokojnie :) na szczęście Pani doktor rozumie, że ktoś może panicznie bać się stomatologa:D
To cieszę się bardzo :mg:
radostek4
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-02-14, 21:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: radostek4 »

Ja tam nie cierpię takich wizyt...
Awatar użytkownika
Budlix3
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-02-12, 22:54
Lokalizacja: Kędzierzyn

Post autor: Budlix3 »

Trzeba popytać znajomych...
Fakt, że jestem paranoikiem, nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Można też poszukać na implantmasterspoland.pl najlepszych stomatologów. Zaręczam, że są tam dentyści z najlepszym wykształceniem i ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

ODPOWIEDZ