pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyjaciel czy ktos więcej

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
froschka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-07-27, 19:26

Przyjaciel czy ktos więcej

Post autor: froschka »

Hej,
Potrzebuję pomocy,
Pytanie jak w temacie.

Sprawa ma się następująco. Poznaliśmy się ponad dwa lata temu na domówce. Był bardzo nieśmiały do teraz tak jest, ale urzekł mnie swoją osobą. Od tamtej pory minęło trochę czasu i z chłopaka z imprezy staliśmy się calkiem dobrymi kumplami. Często piszemy ze sobą. Spotykamy się by pogadać itd.

Niby wszystko brzmi ładnie i pięknie, ale problem pojawił się gdy ja dostrzegłam, że szaleńczo się w nim zakochałam. Zawsze myślałam, że to piękne uczucie, ale okazało się nieodwajemnione. Jednak mimo to stwierdziliśmy, że dalej będziemy kontynuować znajomość w relacji czysto koleżeńskiej. Z większymi lub mniejszymi problemami zaczęło się to udawać.

Teraz od jakiegoś czasu zauważyłam jego zmianę w zachowaniu. Zaczął komplementować mój strój, dostrzegł nowy kolor włosów (choć zmiana była subtelna),uparł się że postawi mi lunch a nawet ostatnio mnie przytulił etc. Może to tylko oznaki tego, że czuje się pewnie w moim towarzystwie, albo tego, że coś zaczął czuć.

Stąd moje pytanie. Jak myślicie to tylko kumpelskie gesty czy może coś więcej ? I czy w tej sytuacji powinnam coś zrobić czy może uznać to za zwykłe gesty?

Ps. Każda porada jest dobra, poza tą o szczerej rozmowie, bo on bardzo nie lubi gadać o swoich uczuciach.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

a może powinniście szczerze pogadać o swoich uczuciach
ODPOWIEDZ