pompy abs, abs pump

wiercenie studni

tornister

Dział przeznaczony dla Kobiet.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

tornister

Post autor: forumers850 »

Czesć. Szukam jakiegoś fajnego tornistra szkolnego dla brata na urodziny, bo mówi, że ten który kupiła mu mama jest obciachowy :D Młody ma 13 lat, więc szukam czegoś już nieco bardziej poważnego. Zastanawiam się jednak co powinien zawierać taki plecak dla nastolatka, jaką powinien mieć wielkość, w co powinien być dodatkowo wyposażony itd. Ja niestety szkołę skończyłem już dawno, więc nie bardzo orientuję się w aktualnych trendach. Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Dobrze by było żeby tornister miał jakieś odblaskowe elementy, także żeby poprawić widoczność jak się robi już szaro albo jest ciemno. Ewentualnie zawsze można doczepić jakąś odblaskową zawieszkę, byleby nie była jakaś obciachowa jak brat ma już 13 lat.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Z pewnością tornister dla dziecka powinien zostać wybrany rozsądnie, by nie obciążać niepotrzebnie pleców.
Awatar użytkownika
nietuzinkowa
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2018-02-27, 09:03
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: nietuzinkowa »

Tornistry już dawno wyparte zostały przez plecaki szkolne :) :twisted:
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

To prawda dawno nie widziałam żadnego tornistra, wszędzie już tylko plecaki, ale trzeba pamiętać że jak już kupujemy plecak to żeby był porządnie uszyty i materiał wytrzymały przynajmniej u mojego wisporta narazie wszystko się sprawdza i nic się nie dzieje
ODPOWIEDZ