pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sentymenty

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Sentymenty

Post autor: Empatia »

Jesteście sentymentalni?

Do czego macie sentyment?
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Jestem potwornie sentymentalna.
Do czego mam sentyment, hmmm, do niektórych ludzi. Dlatego trudno jest mi zrywać znajomości.
Wielkim sentymentem też darzę rzeczy typu: zdjęcia, pamiętniki, jakieś szczególne miejsca. I mnóstwo innych rzeczy. Mam nawet takie buty, które nie przypominają już butów, bo noszę je od 2 lat. Chyba nigdy się już ich nie pozbędę. ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Bells pisze:Jestem potwornie sentymentalna.
Ja również.
Sentyment mam do wszelkich pamiątek, listów, pocztówek, zdjęć, a nawet jakiś dupereli typu (pamiętne) opakowanie od prezentu, jakieś obrazki, które malowałam będąc małą, a nawet do ubrań. Jest mnóstwo takich rzeczy ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mam wielki sentyment do ubrań :P Mam 3 wielkie szafy i w połowie ubrań wogóle nie chodzę bo zawsze powtarzam że na pewno jeszcze kiedyś się przyda Nieraz się zdarzyło ze jak tylko coś wywaliłam to zaraz było mi to koniecznie potrzebne i byłam na siebie wściekła Nie mam jednak sentymentu do butów Nawet dziś wywaliłam 4 pary
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja też już czasami bywam zła na siebie. Każdy papierek, każdy śmieć jest czasem dla mnie ważny, bo coś tam...I później gromadzę to w szafach i kartonach...
Nie należy przesadzać z sentymentalizmem ;)
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Jestem sentymentalna jeśli chodzi o ludzi nawet czasem czuję sentyment do moich byłych chłopaków z którymi kiedyś dawno coś mnie łączyło.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Niki pisze:Jesteście sentymentalni?
Nie powiedziałabym, kiedyś owszem teraz praktycznie wcale.
Niki pisze:Do czego macie sentyment?
Do osób może nie, ale do wspomnieć jak najbardziej. Prowadziłam kiedyś pamiętnik dobre 5 lat, przeczytałam wszystkie zeszyty i spaliłam tak po prostu. Do co pamiątek, karteczek, zdjęć itp. niektóre nadal trzymam większość wyrzuciłam z tą sentymentalnością nie chce przesadzać.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Najbardziej jestem sentymentalna jeśli chodzi o rzeczy. Każda z nich ma swoją niepowtarzalną historię.
Awatar użytkownika
An.
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-08-07, 16:47
Lokalizacja: Wawa

Post autor: An. »

Ja również mam sentyment do różnych rzeczy... do starych pamiętników, do różnych zapisków, zdjęć itp. A nawet do jednej zabawki z dzieciństwa ^.^ ... i często jestem wściekła jak ktoś coś mi wyrzuci, bez pytania! xl
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Uch, bardzo bardzo. Do czego?

Mogę wymieniać i wymieniać. Sentyment mam nawet do tego forum. Do wielu piosenek, zdjęć, rzeczy. A tych rzeczy mam tyle, że nie mieszczą się na półkach. Nawet zwykłych kamyków nie potrafię wyrzucić.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Niki pisze:Sentyment mam nawet do tego forum. Do wielu piosenek, zdjęć, rzeczy. A tych rzeczy mam tyle, że nie mieszczą się na półkach. Nawet zwykłych kamyków nie potrafię wyrzucić.
oj tak. Ja nie chcę nawet starych butów wyrzucać ;)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Jestem okropnie sentymentalna. Aż czasami rodzicielka się drze, że mam powyrzucać te śmieci. Co kolekcjonuję? Stare zeszyty - głównie z gimnazjum, bo te czasy darzę największym sentymentem. Listy, karteczki z lekcji, pamiętniki, notesy, zdjęcia, wszystko, co przypomina mi "dawną siebie". Sentyment mam też do miejsc. I piosenek. Każda piosenka, która mi się dobrze kojarzy, choćby była to najgorsza kupa, ma swoje miejsce na mojej plejliście.

Edyta.
No i kwiaty. W pokoju mam wazon, w którym stoją ususzone wszystkie kwiaty, jakie dostałam. Od bukietów, przez róże, po jakieś polne kwiaty, zebrane naprędce na spacerze.
brzwcjo
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-09-02, 11:23

Post autor: brzwcjo »

Człowiek bez sentymentów to nie człowiek.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Też jestem sentymentalna. Tak to już jest.
ODPOWIEDZ