pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Historia ...

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Historia ...

Post autor: Barbie »

Jaka historia Waszych związków? Jak poznaliście się? Ile jesteście ze sobą? Jak wyglądały początki i jak to teraz wygląda?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mój aktualny zwiazek rozpoczął się jakiś prawie rok temu. Faceta poznałam przez internet jakieś 3 lata temu bo organizował reggae festiwal i pisał mi o nim jakieś tam informacje Przez następny cały rok raczej ze sobą nie utrzymywaliśmy żadnych kontaktów Wysyłał mi tylko info o koncertach Za rok na kolejnym festiwalu poznałam go osobiscie ale nic nie zapowiadało się że coś z tego będzie Ale tak już była gatka szmatka, jeden koncert, drugi koncert i w tym roku już razem braliśmy udział w organizacji reggae festiwalu :P
Teraz to juz prawie razem mieszkamy :)
Podsumowując jednym zdaniem połączyło nas zamiłowanie do Rasty i muzyki reggae
Awatar użytkownika
KaSia ;**
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-08-22, 18:38

Post autor: KaSia ;** »

Ja poznałam ukochanego w zeszłym roku na nk ;) szczerze mówiąc, chodzimy do jednej szkoły, ale nigdy wcześniej z nim nie rozmawiałam. Dopiero kiedy wysłał mi zaproszenie na nk i napisał coś, rozpoczęła się nasza znajomość ;) ale niestety nie jesteśmy razem...
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

w tamtym roku, jakoś w listopadzie strasznie się nudziłam, więc zajrzałam na czaterię. zagadał. spławiałam parę razy, ale był wytrwalszy. potem gg, esemesy, spotkanie... łyżwy, sanki, spacery, kawa i jakoś poszło... jesteśmy razem prawie 10 miesięcy.
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

Ja poznałem moją dziewczynę dość dawno ale nie pamiętam dokładnie ile. Kiedyś pisaliśmy na gadu, potem poznałem ją bliżej kiedy chodziła z moim kolegą z klasy. Po jakimś czasie zostaliśmy przyjaciółmi i okazało się że wcale nie jest szczęśliwa ze swoim chłopakiem. Tak naprawdę kochała mnie, ale ja byłem ślepy :/ i tego nie widziałem. W grudniu na spacerze z nią i przyjaciółmi nagle uświadomiłem sobie, że ją Kocham. Ale wolałem siedzieć cicho i nie rozwalać jej związku. Po paru dniach napisała, że zerwała z tamtym i wtedy ja jej wszystko napisałem :) I tak zostaliśmy parą... Potem jeszcze dużo problemów z tamtym :/ ale wytrwaliśmy :) i jesteśmy ze sobą już ponad 8 miesięcy :)
ODPOWIEDZ