pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Podpaski czy tamopny

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

tampony.
w podpaskach czuję sie jak w pampersie. :shock:
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Podpaski od zawsze. Dwa czy trzy razy w życiu użyłam tamponu. Nie są wygodne , czuje się źle i w ogóle przerażają mnie ;D
Awatar użytkownika
oliwek1994
-#
-#
Posty: 54
Rejestracja: 2009-09-28, 19:18

Post autor: oliwek1994 »

Ja wolę tampony. xD
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

You_Like? pisze:Podpaski od zawsze. Dwa czy trzy razy w życiu użyłam tamponu. Nie są wygodne , czuje się źle i w ogóle przerażają mnie ;D
Mnie też przerażają :P
Agatha18
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2009-09-16, 18:49

Post autor: Agatha18 »

Ja wolę tampony, bo w podpasce mi nie wygodnie :/
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

podpaski xD i tylko always :P
bo tamponów się boje :mrgreen:

ale kiedys spróbuje , w końcu na basen lubie jeździć a nie wiadomo jaka niespodzianka mnie spotka :P
WankO
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-11-14, 22:22

Post autor: WankO »

Tampony.
Początkowo nie byłam przekonana i trochę się ich bałam.
Chodzę do szkoły z basenem i to rozwiązuje moje problemy ^^
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

Rose pisze: A na zajęciach w szkole pani mówiła, żeby nie używać na noc, bo nie wiadomo jakie możne być krwawienie...
na spotkaniu z położną w szkole (wiem dziwne nam szkoła zajęcia funduje :] ) rozmawialiśmy o tych sprawach, czy można przerwać błonę dziewiczą używając tamponu itd. pani powiedziała, że to czy dla danej kobiety lepszy będzie tampon czy podpaska zależy tylko od niej samej i nie ma żadnych przeciwwskazną co do długości okresu, obfitości, dziewictwa czy stosowania w nocy, a poza tym :"nie wiadomo jakie możne być krwawienie.."- przecież jak masz spore krwawienie to podpaska też nie da rady, a każda kobieta chyba raczej wie mniej więcej jak obfite ma i dobiera sobie chłonność tamponu.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Raz to, raz to. Zależy od sytuacji.
misiekkrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-11-13, 14:09

Post autor: misiekkrk »

Dziewczyny mam pytanie ... moja dziewczyna ma cos takiego ze jjezeli uzywa tamponow to zdaza sie nawet ze od tego mdleje ... a po podpaskach nic sie nie dzieje wiecie moze co sie dzieje ?? nie chodzi tu o firme ani nic bo rozne probowala
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Słyszałam, że może dziać się coś takiego, gdy dziewczyna używa tamponów. Jest to wywołane jakimś tam szokiem. Czytałam,że jest nawet 0,0001 % ryzyka śmierci...
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

chyba chodzi o zespół wstrząsu toksycznego, może go dostać zarówno mężczyzna jak i kobieta, choć w połowie dotyczy właśnie miesiączkujących kobietzresztą w necie o tym jest sporo, a i objawem mogą być zawroty głowy; znalazłam coś takiego:

Objawami sa spadek cisnienia tetniczego krwi, wymioty, biegunka, rumieniowata wysypka i bole miesni. tss jest spowodowany przez toksyne wstrzasu toksycznego produkowana przez bakterie z rodziny gronkowcow - streptococcus. Pierwszy raz tss zdiagnozowano u kobiet ktore uzywaly wysokoabsorbujacych tamponow nie nasaczonych srodkami antyseptycznymi a w ich pochwie byl wczesniej obecny szczep streptococcus aureus(paciorkowiec zlocisty). Obecnie wykrywane przypadki sa niezwiazane ze stosowaniem tamponow
misiekkrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-11-13, 14:09

Post autor: misiekkrk »

Czytałam,że jest nawet 0,0001 % ryzyka śmierci...


chyba zartujesz ze mozna przez takie cos umrzec ???
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

Około 2,5% przypadków związanych z miesiączką kończy się śmiercią, natomiast śmiertelność w innych przypadkach sięga 6,5%.-na świecie, śmiertelność w Polsce sięga 35%. - wikipedia i jakaś medycyna praktyczna
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Lepiej niech się wybierze do ginekologa.
ODPOWIEDZ