pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co byś zmienił/a gdybyś mógł/mogła cofnąć czas?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kilku rzeczy, o których wstydze się pisać
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Parę rzeczy .,
Związanych z ludźmi którzy mnie otaczają .
Nie popełniłabym tych samych błędów
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

Byłabym nadal szczęśliwa.
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Nie urodziłabym się :P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Po dłuższym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że nic. To wszystko co przeżyłam sprawiło, że jestem jaka jestem, a z obecnego życia nawet jestem zadowolona. Owszem, popełniałam błędy, ale były one początkiem wielu innych wydarzeń, które doprowadziły do kilku przyjemnych sytuacji.
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

ja może parę rzeczy bym zmienił... ale na pewno bałbym się bo gdybym nie zrobił czegoś źle to przecież nie wiadomo czy potem wszystko potoczyłoby się tak samo i może nie miałbym okazji żeby potem zrobić coś dobrze...
trochę zagmatwane :D ale ja tak myślę
Awatar użytkownika
HungryLady
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-08-16, 23:48

Post autor: HungryLady »

mimo wszystko nie chciałabym cofać czasu. posiadam wiele cennych rzeczy. mam mojego wymarzonego księcia z bajki, dobrze dogaduję się z rodzicami. może gdybym wybierała inne życiowe ścieżki nigdy bym tego nie osiągnęła. wolę nie próbować.
Awatar użytkownika
Darcia
-#
-#
Posty: 73
Rejestracja: 2009-09-14, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Darcia »

Oj, cofnęłabym czas, cofnęła. Do pierwszej gimnazjum - zaczęłabym od razu się uczyć, by nie mieć zaległości i by teraz, kiedy jestem w klasie III, nie mieć tego przeczucia, że zawalę testy. No i nie pozwoliłabym... umrzeć przyjaciółce. Pomogłabym jej, gdyby się dało cofnąć czas, choćby to miała być pomoc na siłę.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Absolunie nic bym nie zmieniła. Robiłam rzeczy z których nie jestem dumna, ale dzięki temu moje życie nie jest nudne, a każde doświadczenie mnie czegoś nauczyło.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

nie wszytsko w moim zyciu było idealne i fajne. ale nie zmieniłabym nic gdybym miała cofnąć czas bo teraz jest super a gdybym cos zmienila wczesniej mogloby nie dojść do tego momentu w jakim jestem teraz, moglo być inaczej . Mogłabym miec innych przyjaciół, towarzystwo, chlopaka itp . . . a ich nie zamieniłabym na nikogo ;)
Awatar użytkownika
tera0706
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2009-08-20, 11:39

Post autor: tera0706 »

dwa, piekielne błędy, im kilka znajomości. a tak poza tym to cenię sobie to jak żyje i jaka jestem, i nie zmieniłabym tego:)
rebel
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2009-10-03, 11:50

Post autor: rebel »

chciałabym cofnąć czas o jakiś... miesiąc. nie zrobiłabym tych kilku rzeczy, nie przyzwyczaiłabym się tak i nie pozwoliłabym się tak traktować, a teraz żyć w niepewności o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi...

ale w sumie po części odpowiada mi to, co jest teraz, dlatego nie narzekam. żyję przyszłością. ;p
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

chciałabym się cofnąć o kilka lat jak się po raz 1 się łatwo dałam skur...;(do dziś o tym nie mogę zapomnieć.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Nic bym nie zmieniła. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Moje doświadczenia pozwoliły mi być tym, kim jestem teraz. Lubię siebie i swoje życie, choć nie jest idealnie.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Nie wiem.
Wychodzę z założenia ,że to właśnie wydarzenia oraz ich skutki czynią nas takimi,a nie innymi ludźmi.
Zapewne mogłabym przywołać wiele takich sytuacji podczas,których myślałam o tym ,żeby cofnąć czas.
Jednakże sądzę,że gdybym mogła to zmieniłabym najbardziej prozaiczną rzecz.Wybrałabym inny profil w nauczaniu ogólnokształcącym.
A może i nie.
ODPOWIEDZ