pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Farbowanie włosów

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja jak farbowałam szamponem To kolor trzymał mi się kilka miesięcy Wcale nie zszedł po 24 myciach Oczywiście nie był wyraźny jak na początku ale jednak był
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Bardzo często zmieniałam kolor włosów ,ale od sierpnia trzymam się na razie czarnego.
Miałam chyba wszystkie kolory na głowie. :)
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Raz się pofarbowałam na rudo, chociaż naturalnie jestem ciemną blondynką. Ale nie lubię zmieniać koloru, niszczą się włosy. Polubiłam swój naturalny. ;)
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

naturalne - jasny brąz (był normalny ale od słońca wyjaśniały ..)
więc zachciałam sobie pofarbować szamponetką na kasztanowy brąz ;) i mam ;) i bardzo mi pasuje ; ]]
radykalnej zmiany np na blond sie bałam :P
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Ja miałam taki dość nijaki blond, bardziej podciągnęłabym go pod jasny brąz. A obecnie taki rudy blond. Karmelowy wręcz. Mam cudowne odrosty, ale niedługo sobie jakoś z nimi poradzę.
Awatar użytkownika
niknes
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2009-10-16, 21:38

Post autor: niknes »

farbowałam raz na czarno. poźniej przestałam, przez jakiś czas miałam odrosty,a teraz mam ciemny brąz.raczej już farbować się nie będę
Awatar użytkownika
Evangarde
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2009-10-17, 12:54

Post autor: Evangarde »

Tylko szamponem.
Jednak zszedł po dwóch tygodniach, bo włosy zawsze codziennie myję. P
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Ja też myję codziennie... Jeśli rozjaśniacie szamponem, to jasne, że nie zejdzie. Tzn. na ciemnych włosach na 7-zmyć wam nawet nie złapie, na 24 kolor sie zmyje, ale włosy pozostaną jasne.
Ja niedługo będę musiała znowu farbować, bo mam piękne, ciemno szare odrosty <3
Awatar użytkownika
deborah83
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-10-27, 10:32

Post autor: deborah83 »

Ja farbuję włosy na blond. Przeszłam już przes stado przedziwnych, różniących się znacznie między sobą kolorów:rudego, brązowego, czerwonawego.Generalnie stawiam na farby, bo szmpony i szamponetki dają mniej trwały efekt i nie zawsze są skuteczne w pokrywaniu włosa. Poza tym myję włosy codziennie więc zależy mi na trwałym kolorze który dają farby i kremy koloryzujące:))
blablabla
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-10-22, 15:10

Post autor: blablabla »

ja od spodu farbuje na czarno.
ogolnie wole nie eksperymentowac po ostatnim razie jak dalam sie na obozie pofarbowac szamponetka. rozowa... pisało do 8 zmyc. chyba przez 3 miesiace chodzilam tak do szkoly... to byla masakra;d
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Uzależniłam się od farbowania :D
A tak na serio... Ostatnio znowu eksperymentowałyśmy z fryzjerką. Wyszedł nam rudy, całkiem niezły. Do tego dużo skróciłam włosy. Efekt bardzo zadowalający, chyba zostanę na dłużej przy tym kolorze :)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja kupiłam sobie niedawno fioletową farbę mam zamiar pofarbować sobie nia włosy na sylwestra, ale jeszcze nie jestem tego pewna. Mam nadzieję, że nie wyjdzie mi tak jak z rudym xD
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

Ja się dzisiaj zafarbowałam.
Wybrałam miodową farbę bo mam ciemne włosy i wyszedł mi idealny rudy.
Po prostu przepiękny ^^ Taki chciałam uzyskać.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Zua. pisze:Wybrałam miodową farbę bo mam ciemne włosy i wyszedł mi idealny rudy.
Może się pochwalisz na zdjeciu swoim kolorem :)
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

W gimnazjum non stop farbowałam ale potem sobie tylko zniszczyłam włosy i od prawie 2 lat niefarbowałam ale teraz zamierzam znowu przefarbować;/tylko że jak chciałam by mi na forum pomogly o uznałyh przed chwilą że niby brzydka jestem;/
ODPOWIEDZ