pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co czytacie teraz bądź czytaliście ostatnio?

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Tańcz, tańcz, tańcz - H. Murakamiego.
Polecam. Książka świetna jak i wszystkie, które do tej pory czytałam, tego właśnie autora.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Heroine. pisze:Tańcz, tańcz, tańcz - H. Murakamiego.
czytałam tą książkę, ale dość dawno temu i już nie pamiętam nawet o czym była. Ale, gdy przeczytałam tytuł i autora, to od razu mi skojarzyło. Była niezła - tyle pamiętam

obecnie czytam S. Kinga "Regulatorzy" - mimo, że kocham jego styl pisania, to ta książka nie przypadła mi jakoś specjalnie do gustu, można powiedzieć, że się trochę z nią męczę.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Gillian Flynn "Ostre przedmioty"
Książka jest świetna, w 2006 roku została uznana za najlepszy thriller pewnego serwisu internetowego. Jako, że zupełnie nie chce mi się jej opisywać, postanowiłem wrzucić opis z internetu:

"Camille Preaker po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej wraca do pracy reporterki. Pierwsze zlecenie to artykuł o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku. Przez ostatnie dwanaście lat, odkąd opuściła dom, rzadko rozmawiała ze swoją neurotyczną matką i przyrodnią siostrą, której właściwie nie zna – śliczną trzynastolatką trzymającą w garści całe miasteczko. Z niechęcią wraca do rodzinnej wiktoriańskiej rezydencji, gdzie zaczyna ją prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa. Stara się odkryć prawdę o brutalnych zbrodniach. Zaczyna mocno identyfikować się z małymi ofiarami. Wszystkie tropy prowadzą jednak w ślepą uliczkę i zmuszają Camille do rozwikłania zagadki własnej przeszłości, której musi stawić czoło."

Naprawdę polecam.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Utracona historia, na faktach o kapitanie Aszy /kobiecie/. Na razie wydaje mi się podobna do Joanny d'Arc... ale jeszcze nie przeczytałem całej książki.
Zabrałem się też za czytanie Koniec Świata Marka Chadbourn'a. Współczesny świat ogarnięty przez ciemność i nawiedzany przez smoki, demony i czarownice. Zapowiada się bosko.
Awatar użytkownika
Psychosocial
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2010-10-23, 20:32

Post autor: Psychosocial »

Stary Człowiek i Morze. Lektura, cóż.
Nie podobała mi się kompletnie. Wolę książki, w których coś się dzieje..
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

"Folwark zwierzęcy". Jak dla mnie jest to jedna z nielicznych lektur, które są ciekawe.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Coben "Ostatni szczegół" jedna z jego najlepszych książek, dla mnie mistrzostwo.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zaczęłam "Zbuntowanie anioły", ale przeczytalam kilkanaście stron i chyba nieprędko skoncze bo pracy a pracy.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Psychosocial pisze:Stary Człowiek i Morze. Lektura, cóż.
Nie podobała mi się kompletnie. Wolę książki, w których coś się dzieje..
Zgadzam się ;)

Czytam teraz dwie książki na zmianę.
Wiek złych rządów. Koniec Świata, już mnie zupełnie pochłonęło.
Rzeźnik Drzew, Pilipiuka. Ciekawie się zaczęło, zastanawiam się, co będzie działo się dalej ;)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Kot w stanie czystym - T. Pratchetta.
przyjemna książka. polecam wszystkim miłośnikom kotów ;P
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Druga część Cukierni pod Amorem - Cieślakowie :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Wiliam Wharton Dom na Sekwanie. Genialna, oczywiście.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

11 minut paulo coelho
dosyć fajna :)
Awatar użytkownika
Blue sky
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2010-10-26, 18:26
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Blue sky »

Eleazar pisze:Rzeźnik Drzew, Pilipiuka. Ciekawie się zaczęło, zastanawiam się, co będzie działo się dalej
dostałam tę książkę na urodziny, bardzo mi się podobała ;) Chodzi Ci o to właśnie opowiadanie? bo to jest zbiór opowiadań :D


właśnie skończyłam czytać "Zapach cedru", zaczęło się mętnie, ale gdy przebrnęłam przez kilka pierwszych rozdziałów zaczęło się robić ciekawie ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

S@motność w sieci, autorstwa Wiśniewskiego. Chyba jestem mile zaskoczona. Ciekawa książka, fantastyczne zakończenie, ogólnie intrygujący klimat. Choć podchodziłam do niej z dystansem jednak jestem na tak. Byłam przygotowana na jakieś ckliwe romansidło bez ładu i składu, a tu proszę - pełna treści i niespodziewanych zwrotów fabuła.
ODPOWIEDZ