pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lala czy twardzielka?

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Lala czy twardzielka?

Post autor: maadzia13 »

Ostatnio dorwałam w gazecie taki temat i jestem ciekawa, co Wy o tym sądzicie. A mianowicie chodzi mi o to, jakie kobiety wolą mężczyźni. Czy lalę (trochę głupie określenie moim skromnym zdaniem, ale cóż, tak było napisane :P) która jest cicha, czuła, delikatna, słaba, nieśmiała, skromna, niedoświadczona czy silną, odważną, niezależna, mocną, zdecydowaną Twardzielkę? Panowie, jakie jest Wasze zdanie? A dziewczęta, jakie Wy jesteście? ;> Czy kobieta powinna być `ozdobą` przy boku pana, czy wręcz odwrotnie- być twardzielką i wspierać go ? ;)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja chyba jestem tak pół na pół ;P W sensie pasuję niby do tej Lali, ale mam swoje zdanie i potrafię być stanowcza. Nie zamierzam być ozdobą.

Wydaje mi się, że nie powinnyśmy być "ozdobami", ani też tymi silniejszymi :roll:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Raczej twardzielka. Nie lubię się nad sobą użalać i wiem że jeśli ja nie wezmę się w garść i sobie nie poradzę to zginę. Taki jest dzisiejszy świat i tacy są ludzie.
Czy kobieta powinna być `ozdobą` przy boku pana, czy wręcz odwrotnie- być twardzielką i wspierać go ?
Dla mnie te dwie rzeczy się nie wykluczają. Kobieta może być 'ozdobą', ale również może wspierać mężczyznę.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja jestem twardzielką.
Ale uważam, że osobnicy płci męskiej wolą takie puste plastiki. (bez urazy oczywiście)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Oczywiście to niewykluczone. Może być trochę z tego i z tego jak powiedziała psychiczna. Jednak większość twierdzi, że mężczyźni wolą te delikatne i czułe, bo boją się silnych kobiet :P A mężczyzna czuje się dowartościowany w związku tylko wtedy, gdy sam gra w nim pierwsze skrzypce. Z jakim mężczyzną bym nie rozmawiała, to uważa on, że to właśnie facet powinien być ten silny, to on powinien być podporą, to on ma być twardzielem i to facet powinien zarabiać więcej. :? Dlatego większość facetów unika twardzielek, bo nie potrafi pogodzić się z tym, że kobieta jest `lepsza` (silniejsza, mądrzejsza itd) ;P
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Szowinistyczne gadanie.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Ogólnie jestem twardzielką - podejmuję większość decyzji, twardo bronię swojego zdania, staram się zapanować nad facetem i bardzo ciężko udowodnić mi, że nie mam racji. Na propozycję pomocy odpowiadam krótkim 'nie!'. Nie lubię czuć się zależna od faceta. Lalkę robię z siebie tylko wtedy, kiedy poznaję jego znajomych i/lub kiedy chcę, żeby facet się na coś zgodził. Wtedy jestem łagodna jak baranek, łezki w oczach i 'no bo ja nie wieeeem' albo 'no proszęęę!'. Zwykle działa.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

maadzia13 pisze:Jednak większość twierdzi, że mężczyźni wolą te delikatne i czułe, bo boją się silnych kobiet :P
Ojjj taak. Faceci bardzo nie lubią kiedy to kobieta ma przysłowiowe jaja.
Awatar użytkownika
Hendoslaw
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-01-07, 21:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Hendoslaw »

Prawde mówiąc mi to jest obojętne. Byłem z róznymi kobietami. Jednakże wolałbym, chyba wygadaną twardzielke, ale czasami też jest potrzeba na tą czułą.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

No ja jednak wolę twardzielkę ponieważ lale są zbyt rozpieszczone i bardziej i na prawdę trudniej do nich dotrzeć niż do tych co twardo stępają po ziemi i nie ukazują swoich uczuć jak te lale :). Chociaż czasami warto mieć takie lale które będą ukazywały nam uczucia :)
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Z autopsji wiem, że ciężko być z twardzielkami. Na początku wszystko jest pięknie, a potem coś umiera. Albo to ja trafiam na dziwnych facetów. Czasem zazdroszczę takim wątłym panną, bo chociaż mogą stworzyć stały związek. Co z tego, że ja chcę, jak każdy mnie rzuca, nie wiedząc nawet samemu dlaczego?
Poza tym, że twardzielka nie znaczy, że nie okazuje uczuć. Może to całe zdecydowanie i siła tak intryguje, a potem odpycha?
Awatar użytkownika
QueenDream
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2011-02-16, 20:54
Kontakt:

Post autor: QueenDream »

Wydaje mi się, ze duzo zalezy od tego jaki facet ma charakter, ale zauwazylam taka zaleznosc ze tacy szczuplejsi wola twardzielkki a znow tacy lepiej zbydowani przepadaja bardziej za lalami, moze to tylko wynik moich zlych obserwacji, nie wiem
Forum wielotematyczne Zapraszam do rejestracji na pewno nie pożałujesz!
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Bo chudziaki zazwyczaj byli popychadłami w szkołach i lubią jak ktoś dominuje nad nimi. A takie bezkarkowe chłopy lubią pipowate panny, bo są proste jak drut.
Adi-Adi
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-11-29, 17:33
Lokalizacja: 3City

Post autor: Adi-Adi »

Ja to chyba tak po środku. W sensie kobieta musi być delikatna itp,ale kiedy potrzeba dobrze jest jak potrafi podjąć "męską decyzję" :P
Awatar użytkownika
Ayashi
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2010-06-15, 15:49

Post autor: Ayashi »

maadzia13 pisze:cicha, czuła, delikatna, słaba, nieśmiała, skromna,
Taka do mnie pasuje jak najbardziej. Sam jestem taki.
ODPOWIEDZ