pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Obrączki

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Obrączki

Post autor: Empatia »

Chodzi o obrączki ślubne...

Jakie Wam się podobają? Chcecie mieć je w przyszłości z żóltego złota czy białego? Ozdobione czy skromne?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Chciałabym, aby obrączki były srebne. Lubię srebro a jakoś złote obrączki nie przypadły mi do gustu. I chciałabym, aby były wygrawerowane nasze inicjały. (np. M&K).
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

chcę mieć platynowe, z wygrawerowanymi inicjałami, tak, jak psychiczna ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Białe złoto najbardziej mi się podoba, tylko jest bardzo drogie. Mam nadzieję, że będzie Nas na nie stać:) Nie chciałabym grubej obrączki, nie podobają mi się. Może mieć jakiś delikatny wzorek, a o wygrawerowaniu czegokolwiek nie myślałam. Nie chciałabym takiej obrączki przeplatanki - trochę złota, trochę srebra.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Podobają mi się srebrne.
Nie chcę być w tej kwestii samolubna więc jeśli mój partner wolałby złote nie miałabym nic przeciwko, bo szczerze powiedziawszy zwisa mi to. ;P
Nie są na pokaz. To ma być jedynie symbol więc nie obchodzi mnie jak będą wyglądać.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:Białe złoto najbardziej mi się podoba, tylko jest bardzo drogie. Mam nadzieję, że będzie Nas na nie stać:)
Oj tak, drogie, ale bardzo ładnie się prezentuje. I też mam nadzieję, że będzie nas stać. Nie chcę, żeby była obwalona jakimiś cyrkoniami czy innymi duperelami, wolę gładką i cienką, ewentualnie te inicjały.
Chr1su
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-10-17, 01:20

Post autor: Chr1su »

My mamy takie :

Obrazek

Kupiliśmy je u Jubilera w Krakowie ( link [ciach] ) . Polecili nam znajomi , Obrączki są cudowne , nie są takie " grzmociaste " , kolega w pracy ma taką " kwadratową " ( jak ja to nazywam ) z tytanu i szczerze mówiąc troszkę się nabijamy z niego ( gdyby jeszcze nie ten kamyczek mały w obrączce ... :) ) .

Reklamie dziękujemy!
Ostatnio zmieniony 2009-10-17, 09:20 przez Chr1su, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. W sumie wszystko mi jedno jaką będę miała obrączkę. Zależy mi tylko na tym, żeby była dana z sercem 8) .
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Teraz mamy zwykłe klasyczne obrączki Ale chciałabym je w przyszłości ( mam nadzieje ze taki dzień nastąpi :P ) wymienić na zwykłe ale troszkę szersze. Wzorki i białe złoto odpada Te na zdjęciu od Chr1su, nie podobają mi sie chociaz bardzo wielu ludzi takie ma :)

Takie ja mam i mój ukochany

Obrazek
unster
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2009-10-17, 18:02

Post autor: unster »

cos pieknego
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

a ja bym chciała proste ze srebra, platyny lub białego złotam,ale nie takie 'pomieszane' , choć szczerze to do tej pory nawet o tym nie myślałam, ostatecznie obrączki to tylko symbol miłośći, uczucie jest tu najważniejsze.
Awatar użytkownika
Evangarde
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2009-10-17, 12:54

Post autor: Evangarde »

Najbardziej podobają mi się z białego złota, proste, ale mające w sobie "to coś".
Atom
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2014-02-04, 09:06

Post autor: Atom »

W Kruku jest teraz fajna oferta
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja chcę tylko z białego złota.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Najlepiej iść do złotnika. Moja przyjaciółka ma z kruka i po miesiącu zarysowały się masakrycznie. Okazało się ze złoto było źle zahartowane i dodatkowo był problem z reklamacją. Złotnik podważył nawet kolor złota
ODPOWIEDZ