pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kieszonkowe

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Kieszonkowe

Post autor: selene »

Czy istnieje coś takiego w waszym domu? Jeśli tak to czy są to duże sumy? A może gdy potrzebujecie kasy - po prostu mówicie i dostajecie ją na jakieś konkretne cele?

Jeśli chodzi o mnie to nie dostaję kieszonkowego. Chcę ---> mówię ---> dostaję. Oczywiście w granicach rozsądku 8) . Zwykle nie są to zbyt duże pieniądze, ot takie na zakup tego co potrzebuję. Ale nie narzekam. W razie czego mam jeszcze oszczędności z urodzin :).
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mam jakieś tam swoje zaskórniaki, ale kieszonkowego nie dostaje. Jest dokładnie tak jak napisałaś wyżej. Jak potrzebuję na coś kasy to mówię i czekam na pozytywne rozpatrzenie sprawy (:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mam swoje pieniądze na koncie, które odkładam podczas jakiś imienin, urodzin czy jakiegoś nagłego przypływu pieniędzy ;P
Ale staram się ich nie ruszać, więc jak na coś potrzebuję, proszę mamę, bo regularnego kieszonkowego nie dostaję - wydałabym od razu;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Też jako tako nigdy nie dostawałam kieszonkowego, jednak jakąś kase miałam. Po prostu mama dawała mi kase jak dostawała wypłatę i miała dobry humor Poza tym raz w miesiacu bracia też rzucali mi jakąś kasą. Dzięki temu miałam na jakieś swoje wydatki i bardzo rzadko jeszcze potem wyciągałam od mamy pieniądze.
Teraz niestety muszę zarabiać sama na siebie.
Awatar użytkownika
Ray
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-10-28, 09:15
Lokalizacja: Komputer

Post autor: Ray »

U mnie raczej nie. Dostaję pieniądze kiedy na coś potrzebuję aczkolwiek wolałbym je sam zarabiać.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

dostaje co miesiąc jakieś 150 zł na moje wydatki. Gdy idę do sklepu z ubraniami, butamui, itd. po prostu biorę od mamy tyle ile chcę wydać plus jakiś drobne na pizze. Tak samo gdy są wycieczki. Mówię, ile trzeba dać, i dostaje jeszcze cośtam na wyjazd.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie dostaję kieszonkowego. Owszem co miesiąc dostaję na razie kasę po tacie. To z niej muszę opłacić rachunki, kupić coś do domu i zostawić coś dla siebie, rzadko kiedy mogę sobie pozwolić na szaleństwa zakupowe, bo przeważnie zawsze są ważniejsze wydatki.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

W wakacje pieniądze zarabiam sama, więc nie biorę i nie dostaję.
Zazwyczaj kieszonkowego nie dostaję z tej prostej przyczyny, że albo zapominam ja się upomnieć, albo rodzice dać. Chcę na coś to dostaję, wsjo.
ODPOWIEDZ