pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Soczewki kontaktowe

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Soczewki kontaktowe

Post autor: selene »

Zdecydowalibyście się, żeby zastąpić okulary soczewkami?
Co sądzicie o specjalnych soczewkach zmieniających kolor oczu?
I o ludziach, którzy noszą takie szkiełka właśnie po to, by mieć inną barwę tęczówek?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Gdybym miała wadę wzroku to jak najszybciej chciałabym zastąpić okulary soczewkami. Chociażby ze względu na wygodę.
I o ludziach, którzy noszą takie szkiełka właśnie po to, by mieć inną barwę tęczówek?
Myślę, że każdy powinien zaakceptować swój kolor oczu.
Może i dla zabawy bym spróbowała, żeby zobaczyć jakby mi było z innym kolorem, ale żeby tak na stałe, nie.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

mam okulary, polanuję zakup soczewek. specjalne kupowanie "zerówek" by tylko zmienić kolor jakoś mnie nie kręci, podobają mi sie moje oczy i tylko dlatego planuje kupić kontakty- nie chcę 'chować ich' za oprawkami chociaż skoro już je będę nosić dlaczego od czasu do czasu nie kolorowe?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:Gdybym miała wadę wzroku to jak najszybciej chciałabym zastąpić okulary soczewkami
Nigdy nie myślałam o zamianie okularów na soczewki. Nie, nie. To nie dla mnie. Zresztą polubiłam moje okulary i dobrze się w nich czuję.
selene pisze:Co sądzicie o specjalnych soczewkach zmieniających kolor oczu?
Jak kto woli. To tak jak farbowanie włosów. Komuś nie odpowiada ich kolor, farbuje, komuś nie odpowiada kolor oczu - zakłada soczewki. Oczywiście nie popadajmy w jakąś manie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Podobnie jak Rose, mam okulary i nie zamienię ich na żadne soczewki. Zawsze jestem zdania, ze dobrze wyglądam w okularach i nawet dodają mi urody.

Może kiedyś z ciekawości zdecyduję się na te kolorowe.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Nie zamienię moich okularów na soczewki. To znaczy może jakbym miała mniej wrażliwe oczy to bym zamieniła. Ale to nie dla mnie. Co do soczewek zmieniających kolor tęczówek to nie mam nic przeciwko.;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Ja chyba nie umiałabym sobie włożyć soczewek sama. To byłaby dla mnie masakra, pewnie bym się najpierw tysiąc razy popłakała.
te zmieniające kolor oczu czasami wyglądają fajnie, intrygująco. Ale taki sam problem z wkładaniem, więc nie dla mnie taki wynalazek.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

mam zamiar kupić sobie kontakty zmieniające kolor tęczówki, najlepiej na cool blue albo ultra violet:


Obrazek

albo:
Obrazek

;P
Awatar użytkownika
Crocodile
-#
-#
Posty: 154
Rejestracja: 2010-04-03, 18:46

Post autor: Crocodile »

Jeżeli miałbym sobie kupić kolorowe soczewki to najchętniej z tego typu jaka ma M. Manson na oku:
Obrazek

O tych zwykłych nigdy nie myślałem, chyba za bardzo przyzwyczailem się do okularów.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Crocodile, też zamierzam sobie takie kupić.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

w chwili obecnej nie muszę nosić okularów, ale jeśli musiałabym je nosić, myślę, że zdecyduję się na soczewki. takie zwykłe.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Ja się przymierzam do ich kupna, o niestety muszę nosić okularki :P
Gdybym ich nie musiała nosić wolałabym wydać kasę na coś mniej zbędnego. ;]
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Mi szczerze mówiąc trochę szkoda kasy na soczewki. Noszę okulary. Ale jak będę przy kasie, to może wypróbuję :)
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Jak tak samo jak amanda. Z chęcią wypróbowałabym soczewki, ale naraze trochę brak kasy. Może kiedyś.
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Mam wadę i od samego początku noszę soczewki, ale takie zwykłe. Już jakiś czas zastanawiałam się nad kupnem kolorowych soczewek i myślę, że jak będę kupować następną "partię" to zainwestuję w kolorowe, najlepiej czarne albo zielone. I zakładanie soczewek to nic trudnego:) wszystko jest kwestią wprawy.
Podobno ładnie mi w okularach, ale znając mnie, zaraz bym coś z nimi zrobiła. Taki człowiek:)
ODPOWIEDZ