pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ambicje czy psychoza?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Inglorion
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-01-28, 21:26

Ambicje czy psychoza?

Post autor: Inglorion »

Witam. Mam otóż taki problem. Od dłuższego czasu interesuję się nowoczesnymi militariami i z tego zrodził się by pójść do wojska. Jednak gdy o tym wspominam to od razu zostaje wyśmiany, że ty i wojsko itp. Fakt faktem nie jestem okazem sportowca, ale staram się to zmienić. Jednak czy warto się starać? TO samo tyczy się nauki w ogóle kurde nie czuje żadnego zainteresowania nauką itp. Sam nie wiem co już o tym sądzić. Niektórzy ludzeie są naprawdę ambitni i do czegoś dochodzą ja sam nie wiem czemu tak nie mam, a naprawdę chce sobie czymś zasłużyć na szacunek.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Najlepiej przemyśl to jeszcze z milion razy. Też kiedyś chciałam iść do wojska, ale w moim przypadku tu następuje koniec. Serio, przemyśl to zanim będzie za późno.
Inglorion
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-01-28, 21:26

Post autor: Inglorion »

A dokładniej troszeczkę jeśli można? To jak nie wojsko to Policja itp. Jednak sam nie wiem co z tego wyjdzie... Z moim zapałem itp.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Co z tego, że uda Ci się dostać do wojska/policji skoro nie będziesz miał w sobie na tyle zapału, aby się starać i pracować.
Jeśli nie będziesz miał zapału do pracy to będziesz wykonywał ją źle.
Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie. "Co lubię w życiu robić?" A potem zacząć to robić.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Inglorion pisze:jednak gdy o tym wspominam to od razu zostaje wyśmiany, że ty i wojsko itp.
Zacznę od tego, że opinia innych nie zawsze jest słuszna. Oni nie zawsze wiedzą o wszystkim i mogą się mylić co do tego, że nie pasujesz do wojska. Owszem, trochę może w niej być prawdy, ale nie polecam kierować się głównie nią.
Męska decyzja. Chcesz do wojska czy nie? Interesuje cię to na poważnie?
Inglorion pisze:Jednak czy warto się starać?
Jeśli się czegoś bardzo chce, to idzie tego dokonać.
Inglorion pisze:TO samo tyczy się nauki w ogóle kurde nie czuje żadnego zainteresowania nauką itp. Sam nie wiem co już o tym sądzić. Niektórzy ludzeie są naprawdę ambitni i do czegoś dochodzą ja sam nie wiem czemu tak nie mam, a naprawdę chce sobie czymś zasłużyć na szacunek.
Na pewno jest jakaś "twoja" dziedzina, w której czujesz się dobrze. Musisz ją tylko odszukać. Czy to wojsko czy nie, musisz zdecydować samodzielnie. A jeśli zdecydujesz - do roboty. Rozwijaj zainteresowania, bądź dla siebie surowy. Ciężka praca się opłaca ;).
Awatar użytkownika
Boti_s
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-08-19, 10:08

Post autor: Boti_s »

człowieku teraz wojsko jest zawodowe .... chcesz iść to idziesz nie to nie.
Ja tez zamierzam iść na żołnierza tam zrobią z Ciebie Mężczyznę tzn chodzi mi o to ze tam wyrobią cie zaczniesz intensywnie ćwiczyć będziesz się szkolił ale jeśli masz słaba psychikę czy się boisz i łatwo poddajesz to nie radze. w wojsku jest tak ze masz nie myśleć o domu bo wiadome w domu jest ciepło milo nikt ci "nic" nie karze tam musi i nie ma nic do gadania i nie ma mowy o ucieczce .
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie. "Co lubię w życiu robić?" A potem zacząć to robić.
Tiaa, cytat z filmu ,,Chłopaki nie płaczą" co nie:)? Bardzo mądre słowa pana Borysa...
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

server pisze:Tiaa, cytat z filmu ,,Chłopaki nie płaczą" co nie:)? Bardzo mądre słowa pana Borysa...
Zgadza się. Bardzo mądre ;)
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Zgadza się. Bardzo mądre
A powiedz mi, czy w tym zdaniu jest chodź trochę ironii:)? Szczerze:)
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Tak jak kolega wyżej napisał w wojsku nie ma ciepła miłości ani mamy która ugotuje zupkę, jest za to błoto smród i koledzy ktorzy albo Cie zgnoją albo wyprowadzą na ludzi. Zastanów sie dobrze ale jak dla mnie z takim podejściem to sie do woja nie nadajesz :) A ja już miałem mieć bilet i sie cholera nie udało ;P
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

server pisze:A powiedz mi, czy w tym zdaniu jest chodź trochę ironii:)? Szczerze:)
Ani trochę.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

psychiczna pisze:Ani trochę.
Och to dobrze moja koleżanko:) Ale jeszcze mi powiedz jedną rzecz. Ten cytat to rzeczywiście wzięłaś z tego filmu, nie:)?
karolincia2904
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-12-08, 11:06

Post autor: karolincia2904 »

. , . . , . , Zębyś mógł iść do wojska to musisz zdać maturę więc warto się uczyc aby osiągnąć swój życiowy cel::) :P :P :P :P :P :P Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Nie rezygnuj. Jeśli tego bardzo pragniesz to dąż do tego. Trenuj, by polepszyć swoją kondycję i wytrzymałość. Nie zawalaj szkoły. Staraj się utrzymać poziom, nie musisz być omnibusem, ale dobre oceny się na pewno przydadzą.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

server pisze: Ten cytat to rzeczywiście wzięłaś z tego filmu, nie:)?
Zgadza się.
ODPOWIEDZ