pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przemoc szkolna

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Przemoc szkolna

Post autor: Cyklon »

Legionowo - FAJNE miasto, które bardzo lubię, w którym spędzę sylwestra. A cała akcja rozgrywa się w gimnazjum, które też często odwiedzałem i do którego chodził mój najlepszy kumpel

http://uwaga.onet.pl/27982,wideo,140046 ... ortaz.html

"bohaterek" (w cudzysłowie bo to żadne bohaterstwo) całego zajścia nie znam bezpośrednio, ale znam ich imiona i nazwiska, bo znam dziewczyny, które je znają..

Skomentuję to tak: Fajne dupy tylko, że głupie.


Co Wy myślicie na temat przemocy w szkole, zetknęliście się kiedyś? (głupie pytanie, chodząc do szkoły nie da się tego ominąć niestety)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Widziałam wczoraj zapowiedź tego reportażu i dzisiaj będę na pewno oglądać jeśli nie zapomnę.

U mnie w szkole nie ma takiego czegoś. Nawet chłopacy się tak nie biją, co dopiero dziewczyny. Nie wiem w ogóle po co się bić?! Tak się do niczego nie dojdzie. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem każdego konfliktu jest rozmowa. w ogóle jest to dla mnie nie do przyjęcia, ze 2 dziewczyny mogą się ze sobą bić. :shock:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Kiedyś się zetknęłam, ale teraz w mojej szkole panuje spokój.
Co o tym sądze? Trzeba podjąc wobec takich osób odpowiednie działanie. Nic nie dzieje się bez przyczyny.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

mój kolega jak był w tym gim na szluga to tego lasu chodził, teraz tam się laski biją zamiast ... coś pożytecznego robić :]
uniqex33 pisze:Nie wiem w ogóle po co się bić?! Tak się do niczego nie dojdzie. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem każdego konfliktu jest rozmowa.
Ale nie oto chodzi tutaj, to była popisówka.. tamta dziewczyna nic im nie zawiniła
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Cyklon pisze:uniqex33 napisał/a:
Nie wiem w ogóle po co się bić?! Tak się do niczego nie dojdzie. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem każdego konfliktu jest rozmowa.
Ale nie oto chodzi tutaj, to była popisówka.. tamta dziewczyna nic im nie zawiniła
Wiem.. ale w ogóle nie moge zrozumieć tego po co to robiły..? Chciały byc chyba dzięki temu fajne, ale im coś nie wyszło
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Gdybym był ojcem i mojemu dziecku by coś podobnego zrobili to bym je zgwałcił i film na y2be wrzucił.. żartuję oczywiście :P
psychiczna pisze:Trzeba podjąc wobec takich osób odpowiednie działanie.
Tutaj chodzi o wychowanie nie od rodziców, tylko młode dzieci wychowują siebie nawzajem, więc takie są rezultaty.. takie mocne skarcenie może coś da i przemówi im do rozsądku, ale poprawczak tylko pogorszy sprawę.
uniqex33 pisze:Wiem.. ale w ogóle nie moge zrozumieć tego po co to robiły..? Chciały byc chyba dzięki temu fajne, ale im coś nie wyszło
Przegięły ewidentnie. :|
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Cyklon pisze:Przegięły ewidentnie. :|
przegięły to mało powiedziane.. za taką głupote będą mieć przeje bane całe zycie/...
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Cyklon pisze:takie mocne skarcenie może coś da i przemówi im do rozsądku, ale poprawczak tylko pogorszy sprawę
Wiadomo, że poprawczak podobnie jak więzienie ma prowadzić resocjalizacie, ale jak jest każdy wie.

Myśle jednak, że ofiara powinna powiadomić kogoś o tym co się dzieję. Bo na pewno przed pobiciem były jakieś zaczepki itd. Nie mogło być tak że pewnego dnia się zmówiły i postanowiły tamtej dokopać. Ten konflikt musiał trwać od dłuższego czasu.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

psychiczna pisze:Bo na pewno przed pobiciem były jakieś zaczepki itd.
Tez mi się tak wydaje. Oglądałam wczoraj ten reportaż i po tym jak zobaczyłam co one robiły tej dziewczynie to uważam że na nagannie nie powinno sie skończyć!
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Nie oglądałem reportażu, nie wiem nic więcej.
psychiczna pisze:Myśle jednak, że ofiara powinna powiadomić kogoś o tym co się dzieję. Bo na pewno przed pobiciem były jakieś zaczepki itd.
Możliwe, ale w niemal każdej klasie jest jakiś "osioł ofiarny" którego bez powodu się czepia - zawsze jest to osoba najsłabsza psychicznie i niema na tyle odwagi, żeby prosić o pomoc kogoś . Jak nikt nie zareaguje, a pozostała część klasy tylko aprobuje takie zachowanie to zazwyczaj się kończy właśnie takim incydentem.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

U mnie raczej nie było takich akcji, a jeśli już to bardzo niewiele. Jedynie w podstawówce w klasie mieliśmy taka niezrównoważona dziewczynę co ciągle wszystkich gryzła i biła, zaprowadzała porządek w klasie :P
medfa
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-02-09, 14:22
Kontakt:

Post autor: medfa »

Dzieci są bardziej bezpośredni niż dorośli.
ODPOWIEDZ