pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Okazywanie uczuć przez mężczyzn

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Okazywanie uczuć przez mężczyzn

Post autor: Rose »

Mówi się, że faceci są bardziej powściągliwi w okazywaniu uczuć, chyba, że ich ukochana drużyna zdobywa punkty...
Zgadzacie się z tym? Jak to jest z Wami mężczyzni? Macie jakieś problemu z okazywaniem uczuć, mówieniu o swoich uczuciach, przyznawaniu się do bólu?
Awatar użytkownika
leniuch
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2010-04-03, 21:16
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: leniuch »

Okazywanie radości przy zdobywaniu punktów przez ukochaną drużynę podejrzewam, że pasuje do 75% mężczyzn (w tym mnie) :) Złość w przeciwnych sytuacjach staram się ukrywać gdy jestem w towarzystwie :P

Poza tym uważam się raczej za skrytego człowieka i nie rozmawiam wiele o swoich uczuciach. U innych, których spotykam zauważyłem tylko łatwość w wyrażaniu zdenerwowania, o tych gorszych uczuciach w otoczeniu, w którym przebywam
za bardzo się nie rozmawia.

Natomiast z okazywaniem uczuć nie mam większego problemu, przynajmniej tego nie zauważyłem.
Awatar użytkownika
Crocodile
-#
-#
Posty: 154
Rejestracja: 2010-04-03, 18:46

Post autor: Crocodile »

Nie mam problemu z okazywaniem złości, zdenerwowania, itp. Rzucanie bluzgami idzie mi raczej bez problemu. Gorzej z tymi "dobrymi" uczuciami... jakoś dziwnie krępujące to jest dla mnie by powiedzieć komuś miłe słowa.
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

Witam
Ja osoboscie nie mam problemu z okazywaniem uczuc jesli mi zalezy mowie to ,jesli cos mi nie pasuje mowie to tak samo jesli kocham dziewczyne i jest miedzy nami uczucie to wyrażam to co czuje raczej mysle ze to jest potrzebne ,a co do zlych emocji jesli cos mnie boli staram sie o tym rozmawiac choc czesto jest tak ze wole to kryc w sobie
Ale co do bluzgania itd zdaza mi sie emocje tak wyzucac z siebie ale zadko w obecnosci kobiet hyh
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Crocodile pisze:Nie mam problemu z okazywaniem złości, zdenerwowania, itp. Rzucanie bluzgami idzie mi raczej bez problemu. Gorzej z tymi "dobrymi" uczuciami... jakoś dziwnie krępujące to jest dla mnie by powiedzieć komuś miłe słowa.
To samo.
nie umiem okazywac uczuc, mowic o nich, jest to dla mnie cos dziwnego/obcego.
Czesto nawet nie odczuwam potrzeby mowienia tego, co czuje, jezeli juz musze-pokazuje to.
polski2008
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-09-25, 13:39

Post autor: polski2008 »

Ogólnie rzecz ujmując wychodzę z założenia, że kierowanie się uczuciami jest błedem, podobnie jak ich okazywanie. W obecnych czasach zbyt łatwo takie zachowania wykorzystac przeciwko nam samym.
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Raczej nie okazuję uczuć. Jestem dość zamknięty w sobie... No chyba że...
Rose pisze:ukochana drużyna zdobywa punkty...
Naznaczony
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-13, 11:36

Post autor: Naznaczony »

polski2008 pisze:Ogólnie rzecz ujmując wychodzę z założenia, że kierowanie się uczuciami jest błedem, podobnie jak ich okazywanie. W obecnych czasach zbyt łatwo takie zachowania wykorzystac przeciwko nam samym.
Masz racje wyraziłem swe uczucia dziewczynie i żałuje ze to zrobiłem ale i tak się chyba domyślała bo wszyscy wokół wiedzieli ze ja kocham. Ale i tak będę walczył.

Jestem raczej zamknięty w sobie ale o uczuciach rozmawiam tylko z moim najlepszym przyjacielem :)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Temat bardzo mi bliski. Głównym, a w zasadzie jedynym problemem w moim związku jest właśnie to. Mój chłopak ma straszny problem z okazywaniem uczuć. Na ogół radzę sobie z tym nieźle, staram się odczytywać to co chce mi 'emocjonalnie' przekazać poprzez gesty, ale czasem jest to strasznie ciężkie. Każda kobieta chyba czasem potrzebuje rozmowy w której facet zapewni ją o swoich uczuciach itd..
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

Ja nie mam żadnego problemu z okazywaniem uczuć. Jestem otwarty.
Atom
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2014-02-04, 09:06

Post autor: Atom »

mężczyźni nie mają uczuć
artioms
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-02-07, 13:25

Post autor: artioms »

Mają uczucia ale nie dają często tego poznać po sobie. Zdarza się że są skryci albo nikt ich tego nie nauczył czy nie mieli dużo uczuć w dzieciństwie itp. takie czynniki mają na to wpływ.
Awatar użytkownika
efen
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2014-02-16, 09:27

Re: Okazywanie uczuć przez mężczyzn

Post autor: efen »

Rose pisze:Mówi się, że faceci są bardziej powściągliwi w okazywaniu uczuć, chyba, że ich ukochana drużyna zdobywa punkty...
Zgadzacie się z tym? Jak to jest z Wami mężczyzni? Macie jakieś problemu z okazywaniem uczuć, mówieniu o swoich uczuciach, przyznawaniu się do bólu?
Jeżeli kogoś kochamy to okazujemy uczycie,. Proste.
Jesli zależy nam na bzykaniu to też okazujemy więc bez obaw, też poczujesz się doceniana. :)
drunkpirate
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2014-03-05, 15:43

Post autor: drunkpirate »

Jeśli kochamy to mówimy raz i wystarczy, nie ma potrzeby mówienia tego na okrągło i pokazywania tego na facebooku co dziennie. Jest to prywatna sprawa nie wiem czemu ludzie na facebooku publikuje swoje uczucia.
MGrzegorz12
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-03-24, 16:59

Post autor: MGrzegorz12 »

Ja osobiście nie okazuje tak uczuć co nie znaczy że nie kocham mojej drugiej połówki. Kupuje jej prezenty i mówię że ją kocham, lecz nie zawsze. Mimo to jestesmy razem
ODPOWIEDZ