pompy abs, abs pump

wiercenie studni

migrena

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

migrena

Post autor: niepokorna »

ktoś z Was cierpi na migreny? a może ktoś z Waszego otoczenia?
co Wam wtedy pomaga?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna, widzisz? Nawet ból głowy może inspirować ;]
niepokorna pisze:a może ktoś z Waszego otoczenia?
Mojej przyjaciółka mama. W szpitalu nawet była.
Czasami mam bóle głowy, ale wychodzę z założenia, że sen jest najlepszy na wszystko. A jak już nic innego nie pomaga to biorę tabletkę.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Jest dla mnie naprawde czyms jak mnie glowa nie boli,tak to non stop ,czasami jest bardzo zle ale hm cyba sie przyzwyczailam do tego bolu.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Moja mama miewa raz na jakiś czas bardzo silne ataki migreny.
co Wam wtedy pomaga?
W tym wszystkim najgorsze jest właśnie to, że nic na ten ból nie pomaga i trzeba to przetrzymać.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Dzięki Bogu nie. Słyszałam, że czego by się nie robiło i tak boli. Niczym się ponoć na to nie zdziała.
Awatar użytkownika
Anku
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-08-25, 22:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: migrena

Post autor: Anku »

niepokorna pisze:ktoś z Was cierpi na migreny? a może ktoś z Waszego otoczenia?
co Wam wtedy pomaga?
Mam migrenę tzn. oczną. Z otoczenia to moja babcia i mama. Nic mi nie pomaga, po prostu trzeba to przetrzymać : x
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Mąż mojej znajomej ma stwierdzoną migrene. Odzywa się ona u niego raz na jakiś czas. Wtedy bierze garść leków przeciwbólowych, opuszcza rolety w sypialni, kładzie się spać i dodatkowo nakrywa głowę poduszką. Po paru godzinach ból ustępuję.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Znajomy ma stwierdzoną migrene. Odzywa się ona u niego raz na jakiś czas. Wtedy bierze garść leków przeciwbólowych, opuszcza rolety w sypialni, kładzie się spać i dodatkowo nakrywa głowę poduszką. Po paru godzinach ból ustępuję
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

re

Post autor: walio »

Migrena to bardzo poważna sprawa, jednak podobno akupunktura jest w tym przypadku bardzo skuteczna wiele potrafi zdziałać http://www.akupunktura24.pl/artykuly/62 ... greny.html
karii
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2016-08-22, 08:25

Post autor: karii »

Wiedzieliście że migrena może się wiązać a nawet powstawać przez problemy z okiem? Czasami trzeba szukać przyczyny bólu głowi w innym miejscu niż się wydaje, tutaj ciekawie to opisali http://klarin.pl/blog/2017/08/07/bol-gl ... -je-laczy/
ODPOWIEDZ