pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co chciał/a byś zmienić w sobie?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
tylko_samolubna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-04-30, 21:38

Post autor: tylko_samolubna »

wyglad brzydka albo ladna obojetne mi to
najchetniej bym zmienila w sobie moje podejscie do zycia.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Do swojego wyglądu nie mam żadnych zarzutów i nic nie chcę w nim zmieniać. Wydaje mi się, że charakterek mam nie najgorszy nie jestem jędzą czy coś w tym stylu xD Ale z pewnością ciekawość jest moją złą cechą. Zawsze wszystko muszę wiedzieć, czasami nawet za dużo. Zdarzały nawet się kłótnie z moimi przyjaciółkami z tego właśnie powodu xD Ale ogólnie wydaje mi się, że potworem to nie jestem ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jeszcze dwa miesiące temu powiedziałabym, że chce zmienić całą siebie:) Zmieniłabym dosłownie wszystko. Nie odpowiadało mi nic, miałam masę kompleksów. Teraz uwolniłam się od nich:) Jak? Po pierwsze zrzuciłam kilka kilo, a po drugie - ważniejsze, poznałam kogoś, dzięki komu moje życie nabrało sensu. Dzięki Niemu wyzbyłam się wszystkich kompleksów.
Akceptuję siebie jaką jestem, a nawet się sobie podobam, choć pewnie gdybym mogła, nadal zmieniłabym kilka rzeczy:) Najbardziej denerwuje mnie mój charakter. Jestem zbyt wrażliwa, czasami zbyt konserwatywna, za bardzo wszystkim się przejmuję, i jestem pesymistką (choć bywam niepoprawną optymistką). W ogóle jestem bardzo złożoną osobę, i to jaka jestem zależy od mojego nastroju, który znowu zależy od osób mi bliskich =)
I chciałabym zmienić swój głos ;) Nie lubię mojego, ale cóz xD
Awatar użytkownika
Duśka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-07-06, 23:59

Post autor: Duśka »

Do wyglądu generalnie nie mam większych zastrzeżeń- w pewnym sensie on i tak jest ode mnie zależny. Co najwyżej poprawiłabym swoją figurę ;p, dłuższych i szczuplejszych nóg bym nie poskąpiła.

Gdybym była w stanie to zmieniłabym swoje ironiczne podejście względem innych, przeważnie słabszych, bo oni najbardziej na tym ubolewają. A i mniej egoizmu też wpłynęłoby na moją korzyść...
Awatar użytkownika
Frog-san
-#
-#
Posty: 670
Rejestracja: 2009-06-22, 22:24

Post autor: Frog-san »

Chciałabym mieć niewidoczne włoski na rękach XD", być mniej chamska i agresywna wobec niektórych osób, mieć lepsze podejście do życia, chciałabym pozbyć się myśli jakie mam przez depresję, chciałabym znowu mieć włosy za ramiona, a nie do ramion :P, nie mieć szopy na głowie i mieć mniej kompleksów.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Na pewno chciałabym umieć żyć chwilą i nie martwić sie o przyszłość .
Chciałabym mieć w sobie więcej ambicji , umieć konsekwentnie dążyć do wyznaczonego celu . Chciałabym być mniej leniwa . Niestety nie mam możliwość tego zmienić . Chyba że sie baaardzo postaram i ktoś mnie zmotywuje .
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Chciałabym nauczyć się panować nad sobą. Jestem bardzo wybuchowa. Jeśli coś mi się nie podoba to od razu krzyczę.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Zawsze odpowiadajac na pytanie bez wahania mówiłam że wszystko Hmm ale czy warto Jeśli nie byłabym taką wariatką jak teraz to nie miałabym tylu wspaniałych przyjaciół Jakbym była ładniejsza to może wpadłabym w samozachwyt Hmm bezsensu wole chyba samozachwyt niż depresje z powodu nie najlepszego wyglądu ;/ A tak poważniej to chciałabym mieć inne włosy Te moje kompletnie się nie układają No i chciałabym mieć więcej silnej woli.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

swoje lenistwo zamienić na jakiś sport.
naiwność na więcej uwagi, niż ślepą wiarę.
mieć więcej optymizmu do życia :)
aaa i zapomniałabym ... figure!
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Na pewno aby chciało mi się tak, jak mi się nie chce.
ppatowa pisze: aaa i zapomniałabym ... figure!
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nogi bym zmieniła, bo mam za chude. i pozbyłabym się naiwności. i słabości do pewnego faceta.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Mariette, a ja z grube. to mogę Ci trochę moich oddać jeśli chcesz ; ]
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Jestem zbyt naiwna, łatwowierna, za bardzo ufam ludziom- to bym chciała zmienić, bo często mnie to gubi... i chcę jeszcze przytyć ze 2 kg ;)
Lenka_yoo
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2009-07-09, 09:13

Post autor: Lenka_yoo »

heh moje nogi mi sie nie podobają;p jak dla mnie to są zbyt "umięśnione":D
i kurcze chciałabym być bardziej ambitna, mniej leniwaaa..;p może ciut mniej wredna, bardziej zdecydowana i odpowiedzialna:]
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Lenka_yoo pisze:jak dla mnie to są zbyt "umięśnione"
mam to samo, ale mam to już od małego.
nawet ja mam zdjęcia jak miałam jakies 5 lat to kumpele mówiły "kurde ale ty już wtedy miałaś takie umięśnione nogi"
ODPOWIEDZ