pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Burza

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Burza

Post autor: Empatia »

Baliście się burzy w dzieciństwie? :mrgreen: Nadal się boicie? Czy może uwielbiacie obserwować to zjawisko? ;P

Ja,gdy byłam mała,to się bałam :D A teraz uwielbiam burzę. Co prawda,kojarzy mi się ze złym okresem życia,sprzed ok. 3 lat,był taki okres w lecie,że były burze straszne codziennie w nocy,ale to nie chodziło o samą burzę tylko sytuacje w jej czasie :roll:
A tak,to uwielbiam,wychodzę na dwór w czasie burzy i obserwuję,naprawdę,jest to ciekawe ;)
Kocham burze w Warszawie,takie czyste powietrze wtedy jest,poza tym,tam są urokliwe burze ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=l-fo27ph8wI <- jak oglądam to,to aż dreszcze mam,uwielbiam to obserwować :roll:
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Kocham burze. Od zawsze mnie fascynowały i ciekawiło mnie jak powstają. Jak byłam mała ciotka zawsze mi wpajała, że muszę się jej bać :?
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Ja bardzo lubię, zawsze ślęczę w oknie i obserwuję błyskawice, to groźne, ciemne niebo - coś cudownego. A jak jest jeszcze tak cieplutko...mrrr ;)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Uwielbiam burze. To chyba bierze się z tego, że lubię się bać. [ Burzy się nie boję, ale chodzi głównie o to, że lubię ten dreszcz i to jak przechodzą mnie ciarki ;P ]
W dzieciństwie podczas burzy chciałam chodzić na spacery :D
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Nie boje się tak ogólnie burzy a może po prostu nie zawsze się jej boje. Jeżeli jest hardcorowa a ja jestem sama w domu i nie daj boże ciemno.. to zaraz wyobraźnia się włącza :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:Baliście się burzy w dzieciństwie?
Lubiłam burze, bo uwielbiałam się bać. Krzyk i biegiem lecieliśmy z siostrami do babci i te świeczki =)
Mama zawsze Nam mówiła, że nie powinnyśmy lubić burzy, bo wtedy może stać się coś zlego itd.
Teraz się boję ;/
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Burzy ogólnie się nie boję, kiedy jest dzień. Nienawidzę, gdy burza przychodzi w nocy, kiedy próbuję spać. Wtedy jakoś tak muszę czekać, dopóki nie przejdzie. Inaczej nie zasnę.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

usiek pisze:Nienawidzę, gdy burza przychodzi w nocy, kiedy próbuję spać
Właśnie burza najpiękniejsza jest nocą :roll:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Aż taką maniaczką to nie jestem, ale czasami zdarza się obserwować.
Właśnie burza najpiękniejsza jest nocą
Zgadzam się. W dzień nie ma takiego efektu i klimatu.
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Zgodzę się, że w nocy burza jest piękna, ale nienawidzę, kiedy mnie budzi i nie mogę spać. Ale jak jest wieczór, przychodzi burza, do snu jeszcze daleko, nawet zasłonki odsłaniam i podziwiam widok.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mieszkam w górach więc burza u nas to rzecz masakryczna. Jednak da się do tego przyzwyczaić. Lubię ten klimat jaki jest przed samą burzą. Niebo jest wtedy fantastyczne i jest całkiem inne powietrze. Jednak za bardzo samej burzy nie lubię bo niesie za sobą zawsze jakieś nieszcześcia.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

nawet zasłonki odsłaniam i podziwiam widok.
A ja się wtedy trzymam z daleka od okna ! Boję się jak jest ciemno i nagle grzmot i robi się jasno..;/

Poza tym nienawidzę odłączać wszystkiego od prądu, a zawsze wyłączam =)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Kiedyś trochę się bałam. Teraz nie. Uwielbiam deszcz, a burza jest jeszcze lepsza. Ma swój urok...
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Ani ziębi, ani grzeje. W dzieciństwie się nie bałam, unikałam tylko podchodzenia do okna (wpływ babci, która zawsze mnie straszyła, że jak podejdę to mnie piorun trzaśnie). Teraz też się nie boję, ale nie wywołuje ona u mnie jakichś doznań na poziomie kosmicznej nirwany. Zwykle po prostu wkurzam się, że muszę wyłączyć kompa.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Uwielbiam burzę, jest piękna <3.
Jak byłam mała to zawsze podbiegałam do okna i patrzyłam się na niebo.

Przypomniało mi się, jak kiedyś na wycieczce klasowej w podstawówce lekko grzmiało, a miałam w pokoju koleżankę, która się straszliwie bała, płakała. Było nas w pokoju ok. 6, wszystkie uklękłyśmy w rządku i zaczęłyśmy się modlić, żeby nas piorun nie trafił :D
ODPOWIEDZ