pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Trądzik

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
jarzebina
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2010-10-12, 18:25

Trądzik

Post autor: jarzebina »

Hej! Jakie macie sposoby? Bo ja się juz męczę i męcze i niewiele pomaga..w poniedziałek mama przyniosła nowość - krem na trądzik firmy Adamed. Próbowała ktoraś z was? ja już nie mam siły z tym walczyć :(
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Najlepszym wyjściem będzie wizyta u dermatologa.
Takie próbowanie 'wszystkiego po kolei' może tylko pogorszyć sprawę.
Dermatolog przepisze Ci prawidłową maść/tonik etc.- na Twoją dolegliwość.

Ja np. na wągry używam zwykłej wódki.
Wprawdzie cholernie wysusza skórę i trzeba użyć dużej ilości kremu nawilżającego ,ale efekty są super - o wiele lepsze niż te wszystkie toniki.
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

ja nic nie robiłam i z czasem samo zeszło.. to co przepisał dermatolog było o kant tyłka rozbic.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Każda skóra jest inna ,więc jak w przypadku każdego lekarza - wszystko może działać nie tak jak powinno.
Ja nienawidzę mieć czegoś na twarzy - więc osobiście smaruje od razu sudocremem i tyle. Nic więcej nie robię.
Awatar użytkownika
WildTigerOna
-#
-#
Posty: 214
Rejestracja: 2010-10-20, 15:20

Post autor: WildTigerOna »

A ja nie przechodziłam tego, nie wiem co to znaczy mieć trądzik i strasznie się z tego ciesze.
jarzebina
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2010-10-12, 18:25

Post autor: jarzebina »

Ja już byłam u kilku dermatologów i nic nie dawało :( a jak używasz wódki to nie szczypie Cię skóra i nie masz podrażnionej i czerwoenj przez kilka dni? nie słyszalam o takim sposobie. Uzywam tego Adamedu i jest jakby lepiej i co najważniejsze dla mnie nie wysusza skóry, a z tym tez mam zwykle problemy.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

jarzebina pisze: a jak używasz wódki to nie szczypie Cię skóra i nie masz podrażnionej i czerwoenj przez kilka dni?
Trochę szczypie ,ale jak używam zwykłym toników na bazie alkoholu to też mnie szczypie.
Nie, skóry nie mam podrażnionej ,czerwonej również nie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Miałam parę lat temu trądzik i to dość mocny. Leczyłam się sama, przeróznymi kremami, tonikami, maściami i wyleczyłam się. Jednak czasem żałuję, że nie poszłam do dermatologa, być może wyleczyłabym się szybciej i wydałabym mniej pieniędzy na te wszystkie specyfiki.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

ja bym radziła iść do dermatologa, a jak nie to do kosmetyczki, on powinien dobrać Ci coś odpowiedniego dla Twojej skory. No bo ja np. mam cere tłustą i nie mogę używać toników z alkoholem
Awatar użytkownika
Marcin
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2010-10-26, 07:09

Post autor: Marcin »

Ja od siebie powiem tak, od niepamiętnych czasów mam trądzik, próbowałem już dosłownie wszystkiego z apteki bez recepty. Nic nie pomogło a było wręcz przeciwnie. Przez trądzik trafiłem do szpitala. Po wszystkim zapisałem się do prywatnego dermatologa, chodzę do niego od czerwca i jest o niebo lepiej. W zasadzie to już prawie nie mam trądziku. Lekarz przypisał mi jakąś dużą dawkę witaminy a z jakimś kwasem.
Nastepną wizytę mam na początku listopada, więc jak chcesz to spytam się i napiszę dokładnie jak się nazywa te witamina z kwasem ;)

P.S Skutkiem ubocznym są krwotoki z nosa.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Mam trądzik odkąd pamiętam. Próbowałam już naprawdę wszystkiego. Nic mi nie pomogło. Byłam u dermatologa który zalecił mi jakiś żel. Pomagało na początku ale później jakoś przestało pomagać :-)
Teraz mam kilka blizn. nie są widoczne na pierwszy rzut oka..
kawka
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-06-22, 10:38

Post autor: kawka »

A ja w końcu wylądowałam na terapii hormonalnej, bo okazało się że mój trądzik ma podłoże hormonalne. Lekarz przepisał mi pigułki sylvie30 i efekt jest powalający, super wszystko zeszło. Lepiej trądziku nie leczyć na własną rękę, szkoda pieniędzy i można się tylko blizn nabawić. Trzeba iść do lekarza i porobić wszystkie badania zwłaszcza te hormonalne.
michu90
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-27, 21:10

Post autor: michu90 »

Zgadzam się najlepszą opcją jest wizyta u lekarza. Ja mój problem rozwiązałem właśnie tak. Nie polecam "domowych" sposobów bo to może się źle skończyć. Ja używałem (już nie muszę :) ) epiduo. Efekty po 3-4 dniach. Moja dziewczyna miała też mały problem ale pomogła antykoncepcja (Diane... coś tam). Pzdr.
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Po co faszerowac sie tabletkami antykoncepcyjnymi z powodu tradziku ? Trądzik sam przeminie :) Ja tez mam tradzik chodziłam po dermatologach , ginekologach ktory polecal mi wlasnie tabletki antykoncepcyjne na "trądzik" i nie skorzystałam, to najgorsze co może być. Poczytajcie sobie o skutkach ubocznych tych niby rewelacyjnych specyfikow i ile choróbsk można sie nabawic .. Trądzik przeminie a dolegliwosci po tabletkach zostana..
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nieosiagalna pisze:Trądzik sam przeminie
Żebyś się nie przeliczyła..
ODPOWIEDZ