pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyjaźń "damsko-męska"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
WerO.Onka xD
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-06, 20:46
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: WerO.Onka xD »

Ja Wam coś powiem ^^^
Taka przyjaźń może istnieć :]
Sama mam takiego przyjaciela...

Jest on byłym chłopakiem mojej przyjaciółki...
Czasami są spięcia...
Między nimi, nami...

Ale zawsze jakoś sie to wyjaśnia...

Jest dobrze ^^^
jacek321.34
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2009-02-15, 13:28

Post autor: jacek321.34 »

Nie ma przyjaźni między kobietą a mężczyzną.
kolibenek
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-03-28, 08:51

Post autor: kolibenek »

też zdecydowanie jetsem za tym że nie ma. Takie rzeczy sa nei mozliwe.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

To, że komuś się nie udało, nie znaczy, że nie ma :roll:
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Niki pisze:To, że komuś się nie udało, nie znaczy, że nie ma
A nawet jeśli się nie udało, nie oznacza że kiedyś znów nie będzie dane nam ją przeżywać;)
Awatar użytkownika
Pasta
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-04-05, 22:05

Post autor: Pasta »

ale uwierzcie, ze to się zdarza ja mam przyjaciela od wielu wielu lat juz i nie było miedzy nami nic. każdemu życze takiej przyjaźni naprawde lepiej niż z kobieta inne podejście do sprawy mniej paniki chaosu serio lepiej. ; )
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

taka czysta przyjazn damsko -meska jest niemozliwa. milosc i przyjazn sa od siebie zalezne nie ma milosci bez przyjazni ani przyjazni bez milosci. miedzy przyajaciolmi odmiennej plci zawsze bedzie jakas nameitnosc, bo ciagle przebywanie ze soba blisko w koncu ja obudzi. ale mozna trwac w czyms takim i ta namietnosc niekoniecznie musi oznaczac ze sie w sobie zakochaja..ale najczesciej tak sie kocnza takei przyjaznie ;))
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Oczywiście, że może istnieć... Mam paru przyjaciół na których zawsze mogę liczyć...
Awatar użytkownika
czarny_stanik
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-05-15, 14:45
Lokalizacja: że znowu. (;

Post autor: czarny_stanik »

myślę, że nie da się odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. przecież to wszystko zależy od ludzi! znam się z moim przyjacielem chyba od zawsze... i ani razu nie pomyślałam o nim jako o potencjalnym facecie. ^^''' dla mnie to byłoby coś takiego, jakbym stworzyła związek z bratem. uagh? xd aczkolwiek myślę, że wiele jest takich przyjaźni damsko-męskich opierających się na pociąganiu, namiętności.. podszytych głębszym uczuciem. :' )
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Razem z moją przyjaciółką mamy przyjaciele xDD , któremu mówimy o wszystkich, często we trójkę wychodzimy i fajnie nam się ze sobą rozmawia, to już trwa ok. 4 lat i jak na razie nie widać, żeby którąkolwiek z nas darzył większym uczuciem a nawet zwierzał nam się, że ma już dziewczynę na oku, więc wydaje mi się, że chyba istnieje taka przyjaźń.
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

Przyjaźń damsko-męska istnieje, ale tylko wtedy, gdy obie strony ustalą pewne granice, by uniknąć niespodziewanego zakochania. W pewnych sytuacjach, po prostu trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć stop. Zawsze istnieje jakieś uczucie między dwojgiem ludzi przeciwnej płci, tylko często jest ono stłumione przez inne czynniki. W przyjacielu tolerujesz jego wady, widzisz je i potrafisz powiedzieć, co ci przeszkadza. Natomiast w miłości starasz się nie zauważać tych wad, przymykasz na nie oko.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Owszem może istnieć, bo np. w związku chłopaka i dziewczynę może oprócz miłości łączyć ogromna miłość.
Ale taka przyjaźń damsko-męska bez żadnych podtekstów może i istnieje, ale bardzo rzadko. Oczywiście wszystko zależy od ludzi ją tworzących :)
Z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że taką przyjaźń łatwo zniszczyć...
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Nie wiem czy napisać, że istnieje, czy nie istnieje...
Jeszcze do niedawna twierdziłam,że istnieje. Miałam bardzo dobrego kolegę, o którym mogłam mówić, że jest moim przyjacielem. Mogłam na nim zawsze polegać i o wszystkim mu powiedzieć. Nie sądziłam jednak, że on jest we mnie zakochany.... Co całkowicie zmieniło sytuację. Przestał być moim przyjacielem, a nawet kolegą;(
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Liquorice pisze:W przyjacielu tolerujesz jego wady, widzisz je i potrafisz powiedzieć, co ci przeszkadza. Natomiast w miłości starasz się nie zauważać tych wad, przymykasz na nie oko.
dziwne podejscie do milosci ;))
Liquorice pisze:Przyjaźń damsko-męska istnieje, ale tylko wtedy, gdy obie strony ustalą pewne granice, by uniknąć niespodziewanego zakochania. W pewnych sytuacjach, po prostu trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć stop.
tylko ze przychodzi taki moment gdy nie chce sie powiedziec tego stop i chce sie przekroczyc granice. przyjazn miedzy roznymi plciami to droga do zakochania , przynajmniej dla faceta..
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

inny pisze:
Liquorice pisze:W przyjacielu tolerujesz jego wady, widzisz je i potrafisz powiedzieć, co ci przeszkadza. Natomiast w miłości starasz się nie zauważać tych wad, przymykasz na nie oko.
dziwne podejscie do milosci ;))
Może i dziwne, po prostu znam trochę takich przypadków i tyle.
inny pisze:
Liquorice pisze:Przyjaźń damsko-męska istnieje, ale tylko wtedy, gdy obie strony ustalą pewne granice, by uniknąć niespodziewanego zakochania. W pewnych sytuacjach, po prostu trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć stop.
tylko ze przychodzi taki moment gdy nie chce sie powiedziec tego stop i chce sie przekroczyc granice. przyjazn miedzy roznymi plciami to droga do zakochania , przynajmniej dla faceta..
Oj nie wydaje mi się, jeżeli facet nie czuje pociągu fizycznego do przyjaciółki to nie ma żadnej drogi do zakochania, jest czysta przyjaźń. Po prostu trzeba znać granice, by ich nie przekraczać, a przyjaźń będzie istnieć.
ODPOWIEDZ