pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie się najlepiej mieszka?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Gdzie się najlepiej mieszka?

Post autor: wikaG »

Jak w temacie - gdzie chcielibyście mieszkać? W jakim kraju, mieście, dzielnicy?

Dom czy mieszkanie? Jak urządzony?

:)
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Ja bym chciała mieszkanko w moim rodzinnym mieście, czyli warszawie. A gdzie? gdzieś blisko, bo dojazdy to jakaś masakra. Myślałam o Mokotowie, tylko chciałabym żeby było też trochę zieleni :/
tatanka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-05-30, 22:58

Post autor: tatanka »

ja na pewno bym chciala mieszkac w mieszkaniu - bo dom to dwa razy tyle obowaizkow, a zazwyczaj nie ma sie na to czasu. Jesli chodzi o miasta to tak jak pisala Naranja - Warszawa, ale mam spora czesc rodziny w Bialymstoku wiec nie wiem czy to nie bylaby lepsza opcja w mojej sytuacji...
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Białystok na pewno tańszy. Pewnie nawet o połowę! Mój kolega z byłej pracy jest z Białegostoku. Też chce się tam przenieść, bo teraz założył własną firmę. Sprzedaje przez internet i stwierdził, że to mu się bardziej opłaca, bo raz, że taniej a dwa, że się dużo fajnych rzeczy buduje podobno.
tatanka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-05-30, 22:58

Post autor: tatanka »

zycie w Bialymstoku napewno jest tansze... ale ja nie potrafie szukac mieszkan przez intenet. Musialabym najpierw zobaczyc jakas prezentacje itp Napewno chcialabym mieszkac w nowym budownictwie, jak inwestowac to na cale zycie:)
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Też tak myślę. Trzeba pamiętać, że za 30/40 lat budynek też będzie o tyle starszy. To znaczy, ze za 30 la budynki z tal 60 tych będą miały 70 lat :/

Tatanka ja z Białego nie jestem i szczerze mówiąc chyba nawet tam nie byłam, ale jak chcesz to podpytam kolegę, skoro on szuka. Może chociaż poleci jakieś inwestycje.
tatanka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-05-30, 22:58

Post autor: tatanka »

bede ci bardzo wdzieczna za szybka odpowiedz:) to dla mnie bardzo wazne
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Hej mój kumpel chce się załapać na rodzina na swoim i znalazł dwie promocje na "osiedle w zieleni" i "osiedle w dolinie". Ceny niższe, bo już ostatnie mieszkania są. Jakby co to na prawdę musisz się pospieszyć :/
tatanka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-05-30, 22:58

Post autor: tatanka »

a masz moze link do jakiejs strony ? on kupuje to mieszkanie od dewelopera?
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

deweloper nazywa się yuniversal podlaski. Mają bardzo dużo budynków w Białymstoku.
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Ja najchętniej zamieszkał bym gdzie na razie mieszkam z rodzicami. Czyli Poznań, dzielnica Jeżyce osiedle Podolany - tylko dwa minus są mieszkania tu. Brak miejsca gdzie usiąść "Ławki", oraz brak jakiegokolwiek klubu. Ale ogólnie dobrze jest, no i dom jednorodzinny bo w bloku to niezbyt fajnie.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja za niedługo bede szukać mieszkania w Czeskim Cieszynie a w przyszłości chciałabym mieć mały domek z dużym ogrodem :)
Awatar użytkownika
Naranja
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2011-04-18, 16:47

Post autor: Naranja »

Czeski Cieszyn? Fajnie :) Język znasz?

A co do domku, to ja odpadam. Za dużo obowiązków. Wolałabym mieszkanie, tyle, że z wielgachnym tarasem :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Naranja pisze:Czeski Cieszyn? Fajnie :) Język znasz?
do czeskiego cieszyna mam 15 min drogi z domu wiec język troche znam Wszystko rozumiem ale sama mało mówię.
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Heh :) Fajnie :) Mam kolegę, który pracował w Pradze i w ogóle mu się bardzo Czechy podobały :) Więc ci życzę powodzenia :)

A co do Białegostoku to fajna opcja :) i faktycznie, życie jest duuuużo tańsze niż np. w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu.
ODPOWIEDZ