pompy abs, abs pump

wiercenie studni

miłośc

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Dorotka
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-10-15, 20:47

miłośc

Post autor: Dorotka »

Co zrobić, gdy może i mam powodzenie, ale facet zawsze jest nieodpowiedni...
A podoba mi sie bardzo chłopak z mojej szkoły... Ale mam wrażenie, żę nie jestem w jego stylu on jest bardzo przystojny a ja zwykła.... Jak mam zagadać?
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Dorotka pisze:Jak mam zagadać?
A wiesz, czym się interesuje? Może chodzi na jakieś zajęcia pozalekcyjne? Możesz na jakiś interesujący go temat zagadać, albo zapisać na te same koło zainteresowań. Wtedy z pewnością pogadacie. ;)
Dorotka
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-10-15, 20:47

Post autor: Dorotka »

Wiem, że on interesuję się deskorolką tak jak Ja... Bo widziałam jak jeździł na desce. Ale najgorszy problem jest w tym, że jego przyjacielem jest taki koleś którego bardzo nie lubię bo kiedyś rozpowiadał, że zemną jest... Ale co mam do niego przyjść i powiedzieć interesujesz się deskorolką ?
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

A wiesz, gdzie jeździ na desce? Możesz też tam wpaść kiedyś jak on będzie i jakoś się zgadacie.
A chodzi on do Twojej klasy?
Dorotka
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-10-15, 20:47

Post autor: Dorotka »

Nie chodzi do mojej klasy... Ja jestem na ekonomiku a on na humanistycznej .. i nie wiem gdzie jeździ... Widzę go tylko jak jeździ po szkole ;d
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

To podpytaj jego znajomych gdzie jeździ zazwyczaj.
Choć dla mnie takie podchody są bezsensowne, bo osobiście wolę, jak dziewczyna podejdzie do mnie, a nie będzie wypytywać. Przecież nie wyśmieję, jedynie mogę stwierdzić, iż nie mam ochoty z nią rozmawiać/ jestem zajęty/ nie jest w moim typie.
Magda.W.
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-11-06, 12:48

Post autor: Magda.W. »

Nic nie rób - na każdego kiedyś przychodzi pora :)
Jestem pewna że i Ty w końcu poznasz kogoś odpowiedniego, ale nie "na siłę".
jb
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-27, 11:14

Post autor: jb »

to zgadaj o deskorolke, nie wypytuj wiem po sobie - wywaid srodowsiowy sie nie sparwdza ktos przedzej czy zoniej wygada i potem jest kicha... znajdz go na fb, podrasuj swoj porfil, dolacz do ajkiejs grupy deskorolkarzy czy cos napisz do niego w jakies tam sparwie,z eby anwiazac gatkę w sparwie wspolnej pasjii sposobem , subtelnie i tylko do jego wiadomosci bez wywiadów
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Nie przekonasz sie jesli nie sprobujesz, lepiej zaryzykowac i dostac kosza, niz cale zycie si e zastawiac co by bylo gdyby..
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Dokładnie też wychodzę z takiego założenia.



_________________
ostropest plamisty cena zobacz.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Przynajmniej nie będziesz sobie robić wyrzutów, że nie spróbowałaś. A może jak z Nim pogadasz, to okaże się, że wcale nie jest taki fajny, jak Ci się dotąd wydawało i przestaniesz sobie zaprzątać głowę? Nigdy nic nie wiadomo :)
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Z tym próbowaniem to ja bym uważała, niby zawsze to lepiej wiedziec niz sie pytac co by bylo gdyby, ale z wlasnego doświadczenia wiem, że jak sie dostanie kosza to boli jak cholera
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

To fakt,ale chyba lepiej sparzyć się teraz niż cały czas żałować,że nigdy się nie spróbowało. Możesz zagadać,wziąć nr telefonu od jakiegoś jego kumpla lub gg, może właśnie w ten sposób będzie taniej.
GalMonica
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-19, 15:30

Post autor: GalMonica »

Jak będzie chciał zagadać, to sam to zrobi - a uwierz mi, prawdziwi faceci nie lubią kiedy dziewczyny przejmują inicjatywę, a tylko z takimi warto się spotykać.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

jeśli mu się podobasz to prędzej czy później sam do Ciebie podejdzie. I co z tego że on przystojny a Ty niby zwykła, nie oceniaj ludzi po wyglądzie. A może nie lubi wytapetowanych lasek?
ODPOWIEDZ