pompy abs, abs pump

wiercenie studni

remont łazienki

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
rabbek
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-05-03, 09:36

remont łazienki

Post autor: rabbek »

łazienka nadaje się do remontu ale nie wiem jaką aranżację wybrać bo łazienka jest bardzo mała. Musze dobrać tak płytki ścienne żeby powiększyć trochę optycznie łazienkę. Znacie jakieś gotowe projekty małych łazienek?? Wannę na pewno zamienię na kabine prysznicową.
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Post autor: bitwa »

Na pewno będziesz potrzebował specjalisty żeby wyremontował tą łazienkę, jak jeszcze szukasz to polecam http://akabyd.pl/ ja jestem mega zadowolony z współpracy z tymi fachowcami. Jak czasem widzę te fuszerki co robią niektórzy to aż w głowie mi się nie mieści żebym ich wpuścił do siebie do domu:) wolałbym już sam zrobić wszystko:)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Jeśli zależy Ci na tym aby optycznie łazienka była większa to warto jest zainwestować w jasne płytki .Zarówno na podłodze jak i na ścianach .Dzięki temu pomieszczenie optycznie będzie wyglądało na większe niż jest w rzeczywistości.
Spoty wybór płytek oferuje aktualnie sklep Nexterio: http://nexterio.pl/14918,14916,14916,Pl ... ogowe.html Również mam małą łazienkę i zamawiałem tam dokładnie takie płytki podłogowe jakie możesz sobie obejrzeć na zdjęciu poniżej:
Obrazek
Jest ich ciemniejsza wersja ale ta jaśniejsza jest ciekawsza.
repair.1991
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-07-16, 14:32

Post autor: repair.1991 »

Kabina prysznicowa to jest dobry pomysł, bo jest to duża oszczędność miejsca :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Na pewno chcesz szukać gotowych projektów łazienek? Po co wydawać aż tyle pieniędzy na to co można zrobić samemu? Moim zdaniem to kompletnie nielogiczne. Dzisiaj w internecie możesz znaleźć tyle inspiracji, że bez problemu stworzysz własną łazienkę z której będziesz zadowolony! A poza tym ja aż głupio bym się czuła oddając w ręce architekta miejsce w którym to ja mam mieszkać.
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

W internecie znajdziesz mnóstwo ciekawych projektów, chociażby w grafice Google.
Ja ostatnio robiłam remont łazienki i znalazłam projekt w którym zastosowane były drzwi przesuwne - naprawdę świetnie to wyglądało :) Ale do tego potrzeba wielkiej łazienki :(
Malutka88
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-12-02, 17:46
Kontakt:

Post autor: Malutka88 »

Już nie będę tworzyć nowego tematu więc przyłącze się do tego, a chodzi mi właściwie o to że chcę po nowym roku zrobić kapitalny remont łazienki, teraz posiadam wannę ale po remoncie zastanawiam się nad prysznicem i mam taki dylemat co może być lepsze prysznic czy wanna? Może mi ktoś na forum doradzi co jest lepsze :)
nible
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2015-01-17, 20:02

Post autor: nible »

Ja w tym roku stawiam na szkło. Bardzo mi się podoba ten element w wystroju. Nawet zamawiam Balustrady szklane gdańsk, bo bardzo mi się podobają.
Kurek
-#
-#
Posty: 60
Rejestracja: 2015-02-06, 12:33
Kontakt:

Post autor: Kurek »

Całkiem ciekawe te rozmaite pomysły. A uwzględniał ktoś z was tapety ścienne tego typu http://innetapety.pl ?
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

tapety nie pasują do mojego pomysłu na design wnętrz, ale w niektórych miejscach będą raczej ok:)
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Malutka88 pisze:Już nie będę tworzyć nowego tematu więc przyłącze się do tego, a chodzi mi właściwie o to że chcę po nowym roku zrobić kapitalny remont łazienki, teraz posiadam wannę ale po remoncie zastanawiam się nad prysznicem i mam taki dylemat co może być lepsze prysznic czy wanna? Może mi ktoś na forum doradzi co jest lepsze :)
Wanna jest bardziej praktyczna, bo możesz i wykąpać dziecko i odprężyć się jak masz ochotę i wąż z pralki ewentualnie wsadzić jeśli nie masz osobnego odpływu. Poza tym masz mniejsze szanse na zalanie wodą mieszkania jak kupisz wannę z odpływem u góry żeby woda nie przelała się poza wannę.
pakula89
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-08-04, 14:39

Post autor: pakula89 »

Mi się strasznie podobają te balustrady szklane. Wiadomo, że trzeba o nie dbać trochę bardziej niż o zwykłe, ale jednak mają one swoją moc i fajnie wyglądają domy z takimi balustradami.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Zobacz sobie jeszcze sklep http://www.domlazienkaplytki.pl/nasza-oferta, bo myślę, że warto sobie porównać jeśli jesteś na etapie wyboru płytek do łazienki. Mnie przekonują ceny, ale wiadomo, że dla jednych będzie drożej dla innych taniej. Nie chcę oceniać, ale według mnie jest ok i konkurencyjnie co do innych podobnych sklepów.
zu_za
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2015-02-24, 21:29

Post autor: zu_za »

A co powiesz o aranżacjach w takich kolorach?
Obrazek
Obrazek
Obie znalazłam na stronie http://www.sklepkati.pl/ . W tym sklepie mają tez duży wybór mebli łazienkowych w różnych rozmiarach i kolorach :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja też orientowałam się w temacie inspiracji odnośnie wystroju łazienki i znalazłam świetną stronę gdzie jest pełno pomysłów na urządzenie każdego pomieszczenia na homebook.pl Sama też będę się zabierać za remont łazienki więc szukałam jakiś wskazówek odnośnie łazienek i szczególnie do gustu przypadła mi taka aranżacja:

Obrazek

Podoba Wam się? Bo mnie bardzo!! :D
ODPOWIEDZ