pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Znacie jakieś japońskie restauracje w Lublinie?

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
bulbulator
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-12, 14:34

Znacie jakieś japońskie restauracje w Lublinie?

Post autor: bulbulator »

Hej, niedawno przeniosłem się do Lublina i szukam jakichś sprawdzonych restauracji japońskich/sushi. Czy możecie jakąś polecić na wyprawę z dziewczyną? :) Zależy mi nie tylko na dobrym jedzeniu,ale tez wystroju/klimacie wewnątrz. Obecnie mam tylko doświadczenie z Aori Sushi - bardzo polecam przy okazji, bo jedzenie mają świetne, ale niestety tylko na telefon można zamawiać :(
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

Jeśli szukasz klimatycznego miejsca to w Lublinie polecam Takami Sushi. Mają bardzo ciekawie urządzony bar, z łódkami, które pływają wokół niego. Samo jedzenie tez jest bardzo dobre i nie ogranicza się tylko do sushi- na wypadek gdyby dziewczyna nie lubiła sushi ;)
bulbulator
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-12, 14:34

Post autor: bulbulator »

Dzięki za info, chociaż co prawda zdążyłem już zajść do takami przed ta informacją ;) W każdym razie zgadzam się co do klimatu, inne dania tez widzieliśmy,ale oboje lubimy sushi, więc się na tym skupiliśmy i nie narzekamy :)
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

Spoko, nie ma sprawy :) Btw w Aori tez kiedys zamawiałem i szczerze mówiąc byłem mocno pozytywnie zaskoczony jakością i wielkością dań, dobrze w sumie, że przypomniałeś ;)
bulbulator
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-12, 14:34

Post autor: bulbulator »

Sprawdziliśmy w ostatni weekend inne dania no i muszę przyznać, że warto było, więc dzięki za cynk :) Nie wiem co próbowałeś, ale ja wziąłem cytrusowego łososia czy jakoś tak i byłem mega zadowolony ;)
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

Nie, ja próbowałem makaron z krewetkami i słodkiego kurczaka, ale nad tym łososiem tez się już kiedyś zastanawiałem :) Btw widziałem że w opcji catering lublin mają fajne rzeczy, w tym body sushi :D trzeba chyba jakąś imprezę zorganizować i zamówić :)
bulbulator
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-12, 14:34

Post autor: bulbulator »

Body sushi brzmi zacnie, ale sam tego nie zamówię, bo mnie cena pewnie zniszczy ;) Dlatego zostanę pewnie przy standardowych zestawach sushi z Aori i Takami ;)
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

Spoko, tylko pisałem, że warto spróbować, jeśli kiedyś będziesz miał okazję ;) A co do aori sushi to warto się tam postarać o kartę stałego klienta, bo wtedy faktycznie można ładnych parę złotych oszczędzić, ja ostatnio wyrobiłem, więc już odczuwam, że jest taniej
bulbulator
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-12, 14:34

Post autor: bulbulator »

Jasne, wiadomo, im tańsze sushi tym lepiej :) A powiedz, ile trzeba zamówić, żeby na tę zniżkę się załapać?
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

Wiesz co, ja chyba zamówiłem koło 5 większych zestawów sushi . Tzn zamawialiśmy w więcej osób, ale było na mnie oficjalnie, więc sobie załatwiłem zniżkę :) Najlepiej jednak dopytaj osobiście, gdy tam będziesz dzwonił :)
bulbulator
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-12, 14:34

Post autor: bulbulator »

A tak z ciekawości, ta opcja catering lublin , która jest w Takami, to działa tak samo w aori, czy to jednak osobno jakoś działa? nie wiesz może?
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

To jest dobre pytanie, bo w zasadzie Aori to osobna restauracja sushi , więc ciężko powiedzieć, ale może być, że na jedno wychodzi i dzwoniąc tu lub tam się w tej kwestii dogadasz.
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

Uwielbiam sushi ale jak narazie najlepsze jadłam w Krakowie. Jeśli chcecie np. dobrze zjeść we Wrocławiu to polecam wam restauracje Okrasa http://restauracjaokrasa.pl/ Świetna kuchnia i mile miejsce w zapleczu rynku! Trafiliśmy do restauracji zupełnie przypadkiem. Mąż o niczym innym nie mówił jak tylko o wspaniałej golonce przez cały następny dzień. Skończyło się na powtórnej wizycie. Jak na dwudniową wizytę we Wrocławiu to wiele. Moja pierś z kaczki na modrej kapuście była przepyszna. Świetnie podana herbata. Byliśmy niesamowicie zrelaksowani po podroży i ciężkim dniu. Na pewno wrócimy.
majkowi
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-06, 12:10
Kontakt:

Post autor: majkowi »

Dawno nie jadłam modrej kapusty, aż narobiłaś mi apetytu!
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Musiałabym się koleżanki zapytać co poleca. Ona mieszka w Lublinie.
ODPOWIEDZ