pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakiś hosting?

Sieć...
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Jakiś hosting?

Post autor: Kamyk »

Poszukuję jakiegoś fajne hostingu, może być płatny. Czy ktoś by mi pomógł w przewertowaniu ofert? :)
raphael007
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-10-08, 18:15
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: raphael007 »

Mogę polecić linuxpl.com i biznes host to 2 bardzo dobre firmy w których mam kilka serwerów.

Nie polecam home.pl i nazwa.pl komercyjny syf
Zajmuje się dekoracjami, zapraszam na moją stronę Kartki Świąteczne dla firm

"Problem to nie problem. Problem to Twoje podejście do problemu." - Jack Sparrow
Gienka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-12-19, 00:39

Post autor: Gienka »

Dwa które mogę polecić to Hekko oraz Vipower.Zależy też jak duża jest strona oraz ilu odwiedzających żeby coś konkretnego dopasować.
Namia
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-02-12, 23:46

Post autor: Namia »

Hekko też polecam,miałem kilka stron u nich i wszystko działało jak należy a do tego tanio.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Re: Jakiś hosting?

Post autor: esen »

Kamyk pisze:Poszukuję jakiegoś fajne hostingu, może być płatny. Czy ktoś by mi pomógł w przewertowaniu ofert? :)
A do czego jest Ci konkretnie potrzebny? Chcesz to pod stronę/bloga albo potrzebny Ci hosting zdjęć na allegro? Bo jeśli chcesz typowo pod zdjęcia to warto żebyś zajrzał na stronę aukcjoner.pl będzie Ci się to bardziej opłacać niż własny hosting.
Benios
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-05-30, 00:30

Post autor: Benios »

To wszystko zależy od tego jak duża strona,ile wejść dziennie i jeszcze kilku parametrów.Napisz coś więcej?
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Dobrą opcję masz tutaj - http://netfortis.pl/oferta/hosting/
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Jak szukasz czegoś taniego to powinna Ci odpowiadać oferta ze strony http://altblue.pl/hosting-www oni chcą tu 25 złotych za rok, więc praktycznie żadne pieniądze. I to jest w sumie dla osób, które dopiero zaczynają działać, więc powinieneś sobie poradzić. Jak co to tydzień możesz testować za free.
Korel
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-29, 08:38
Kontakt:

Post autor: Korel »

Teraz jest mnóstwo firm hostingowych i prawie każda oferuje darmowy okres próbny więc można potestoawć sobie przed zakupem.
Jannkers
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-29, 08:17

Post autor: Jannkers »

Superhost z tego co wiem ma dobry hosting, ale przyznam się, że nie znam się na tym zbyt dobrze.
Czarus
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-01, 18:31

Post autor: Czarus »

Polecam hekko bo to na pewno dobry hosting.
sashablack
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-17, 10:58
Kontakt:

Post autor: sashablack »

Od siebie polecam hostuje.net :)
kungfury
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2015-07-08, 09:58
Kontakt:

Post autor: kungfury »

Ja moge polecic Ionic ale jakby co nie jestem zadnym ich przedstawicielem, są spoko i tyle ;)
Kewaros
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-11-04, 11:47

Post autor: Kewaros »

Ja mam wykupiony home.pl i nie narzekam, bardzo szybki hosting i dobry support zapewniony, ceny nie nalezą do najnizszych ale za jakosc sie placi :)
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Post autor: blazej »

Już po pierwszych wpisach widać, że ofert na usługi hostingowe jest sporo :) Warto sprawdzić także dhosting.pl. Stawiają tam na funkcjonalność i naprawdę znają się na swoim fachu. Zresztą, nie bez powodu są na rynku już od kilkunastu lat. A najbardziej mi się podoba to, że nie stoją w miejscu, tylko ciągle coś ulepszają.
ODPOWIEDZ