pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Parasol ogrodowy od słońca. Gdzie kupić?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Parasol ogrodowy od słońca. Gdzie kupić?

Post autor: Pelasia »

Poszukuję solidnych mebli ogrodowych. Właściwie to potrzebuję kupić parasol od słońca. Taki co latem postawię w ogrodzie, a teraz na balkonie. Niestety mam uczulenie na słońce! Niestety! I nawet jak zimową porą wyjdę na dwór i słońce mnie chociaż trochę osmali, to zaraz mam całą twarz w czerwonych plamach. Więc zima nie zima, jesień nie jesień, jeżeli jest słońce, to ja muszę siedzieć pod parasolem. Pilnie, ale to pilnie potrzebuję porady, gdzie kupić parasol ogrodowy!
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja w tym roku dopiero zdecydowałem się na zakup parasola na działkę. Pamiętam,że odkładałem to kilka lat ale w końcu dobrze,że się zdecydowałem ponieważ sama wiesz jaka była w tym roku pogoda.
Parasol ogrodowy kupowałem w tym sklepie:
http://www.meble.ogrodowe.net/parasole
Obecnie jest tam promocja tak więc możesz skorzystać ponieważ da się zamówić parasol w cenie prawie 30% niższej. Tak więc o wiele taniej niż w sezonie.
Ja mam u siebie ten zielony ( nie jest duży jednak na dwie osoby w sam raz):
Obrazek
sellspozoo
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-01-12, 09:38
Kontakt:

Post autor: sellspozoo »

Kiedyś trzeba to zrobić.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Parasole w OBI, jysku na wyprzedażach rodzina kupowała, jesienią wyjdzie najtaniej, ale szybko niszczą się na słońcu, czas na trwałą konstrukcję w postaci altany, zastanawiają się jeszcze jaki wybrać domek dla dzieci, bo do dziadów wnuki zjeżdżają na wakacje.To najskuteczniejsza ochrona przed słońcem i deszczem w ogrodzie.
Yrtex
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-25, 12:02

Post autor: Yrtex »

W każdym markecie budowlanym dostaniesz taki parasol. Można go też kupić w zwykłych marketach.
Lollekx
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-09, 15:23
Kontakt:

Post autor: Lollekx »

W jakimś markecie na pewno znajdziesz. Już niedługo sezon i będzie więcej takich przedmiotów.
Awatar użytkownika
Allin20334
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-02-11, 21:51

Post autor: Allin20334 »

Zgadzam się z komentarzami wyżej. Nie wiedziałem, że można mieć uczulenie na słońce.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

myślę, że w internecie bez problemu znajdziesz odpowiedni sklep.
torre3
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2016-05-18, 16:43

Post autor: torre3 »

Ja polecam parasol ogrodowy Blooma. Kupiłem go, bo zajmuję czołowe miejsce w rankingu najlepszych parasoli http://www.dladomu.org/parasol-ogrodowy/ . Mam go od zeszłego roku, jest bardzo stabilny, nie przepuszcza światła, naprawdę świetny parasol :)
ODPOWIEDZ