pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jaki wybrać materac?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Jaki wybrać materac?

Post autor: Pelasia »

Cześć! Chciałabym zmienić materac w swojej sypialni i szukam odpowiedniego modelu. Jaki model polecacie? Gdzie znajdę duży wybór materacy ?
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Na forach znajdziesz mnóstwo wątków o tym jaki materac warto jest kupić. Polecane są zwykle materace sprężynowe oraz lateksowe.
Sam zdecydowałem się na ten pierwszy rodzaj z uwagi na to,że materac taki jest o wiele bardziej wytrzymały i nie odkształca się. Z uwagi na to,że jestem sporych rozmiarów człowiekiem miało to dla mnie znaczenie :D
Gdzie kupowałem? W Black Red White:
http://www.brw.com.pl/materace/ - tutaj możesz sobie przejrzeć ich materace. Dobry sklep, mają bardzo duży wybór na stanie. No i promocje. Widzę,ze teraz przy zakupie materaca dorzucają na przykład gratis stelaż.
Suzanne
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-06, 16:25

Post autor: Suzanne »

Życzymy wszystkim wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku pozdrawiamy mistrzowie szeptów
Awatar użytkownika
zosia.ka
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-19, 11:45

Post autor: zosia.ka »

Nie ma sensu polecać konkretnego materaca, bo każdy ma inne preferencje. Ja na przykład muszę mieć bardzo twardy, na miękkim materacu nie dość, że ciężko mi zasnąć, to jeszcze po obudzeniu wszystko mnie boli.

Może przeczytaj sobie ten artykuł: Jak wybrać odpowiedni materac?. Powinno to ciut pomóc z wyborem :mg:
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Też wydaję mi się, że bardziej sensownie jest samemu udać się do sklepu i wypróbować kilka materacy. Wydaję mi się, że jak oglądałam tapety do sypialni na Homebooku to widziałam też tam materace, ale głowy nie dałabym sobie uciąć - warto to sprawdzić. A co do samych materacy to ja np. muszę mieć twardsze, ponieważ na miękkich się nie wysypiam.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Moim zdaniem nie warto śpieszyć się z zakupem materaca, bo jest bardzo ważny. Lepiej przejść się po sklepach i je przetestować. Pamiętam, że kiedyś w Jysk były spotkania z fizjoterapeutami, którzy pomagali dobrać odpowiedni materac.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja potrafię spać tylko na twardym materacu.
kita
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-01-08, 13:27
Kontakt:

Post autor: kita »

Powiem wam że niebezpiecznie jest kupić bardzo wygodny materac, ja tak zrobiłem i teraz codziennie mam problem żeby się podnieść w łóżka :P
Cudowne Masło Shea !
Awatar użytkownika
zosia.ka
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-19, 11:45

Post autor: zosia.ka »

majeczka87 pisze:Ja potrafię spać tylko na twardym materacu.
Ja mam tak samo. Na miękkim za żadne skarby świata się nie wyśpię. Musi być twardy :)
Kurek
-#
-#
Posty: 60
Rejestracja: 2015-02-06, 12:33
Kontakt:

Post autor: Kurek »

Moim zdaniem sporo też chyba powinno zależeć od wagi. Im ktoś jest cieższy, tym chyba bardziej twardy powinien mieć materac, co by się nie zapaść aż do podłogi... :). A swoją drogą, to warto też pamiętać, że sam materac to nie wszystko. Warto jeszcze zainwestować w dobre łóżko z solidnym wkładem listewkowym. Czuć różnicę w spaniu :).
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Jak szukacie odpowiedniego materaca to zdecydowanie polecam zerknąć tutaj http://onemarket.pl/materace
Macie tu ogromny wybór :)
rotek
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-06-25, 14:41
Kontakt:

Post autor: rotek »

Położyć sie i sprawdzić ;D
Szukasz reklamy? Sprawdz Przyczepy reklamowe !
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Tutaj masz artykuł dotyczący materacy - http://visby.pl/news-inf/57/jak-wybrac- ... ialni.html
Lapras
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2016-08-09, 11:42

Post autor: Lapras »

Może poczytaj trochę o tych materacach właśnie ja polecam artykuł : http://materacowy.com/2016/09/05/wybier ... -lozeczka/ dzieki niemu kupiłem swoim szkrabą właśnie dobry i solidny materac.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Materac przede wszystkim powinien być wygodny o nie powinien niszczyć kręgosłupa.
ODPOWIEDZ