pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wakacje

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
Dzejk
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-04-14, 22:24
Lokalizacja: Suwałki

Wakacje

Post autor: Dzejk »

Jakie macie plany na wakacje?
Żyjemy w świecie, w którym poziom realności jest niższy niż w świecie nierealnym. Jeśli to nie chaos, to jak go nazwać inaczej?
Ronico
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-04-18, 14:12

Post autor: Ronico »

Mam nadzieję że w końcu wybiorę się nad jakieś ciepłe morze np.Chorwacja by mnie satysfakcjonowała.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Tam jest pięknie :)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

A myśleliście kiedyś nad spędzeniem wakacji w podróży? Pytam tu o wynajęcie kampera i ruszenie w podróż. To chyba staje się popularne z tego co widać po portalach turystycznych. Pisano o porównywarce wypożyczalni http://www.rentcamper.eu/pl/wypozyczaln ... zestochowa i ich cenach. Czy są tu osoby po takim wypadzie i mogą napisać o plusach i minusach?
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Zawsze można spędzić wakacje na ogródku działkowym. Ja mam taki zamiar. Mam już nawet kupiony basen. Zastanawiam się za to nad taką drewutnią, by mieć miejsce do przechowywania drewna i narzędzi. macie coś takiego w swoich ogrodach?
Malwin
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-16, 00:38

Post autor: Malwin »

W drugiej połowie sierpnia gdzieś nad morze wyjechać ale jeszcze dokładnie nie wiem gdzie.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Ja planuję pojechać na kilka dni w góry. Zarezerwowaliśmy sobie już noclegi tutaj:
http://www.termabialka.pl/

Są to termy położone w Białce Tatrzańskiej. Wypoczywaliśmy tam już rok temu i bardzo dobrze się tam bawiliśmy. Miejsce jest bardzo przyjemne, znajduje się tam wiele basenów oraz saun. Woda wydobywana jest z głębi. Wiele osób myśli,że takie miejsca znajdują się jedynie na Węgrzech czy na Słowacji ale w Polsce przecież również są ! Szkoda tylko,żę nie byliśmy w stanie wygospodarować na to więcej czasu bo jedziemy jedynie na 4 dni. Może uda się jeszcze wrócić na jesieni.
Ewgertes
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-30, 15:23

Post autor: Ewgertes »

W tym roku odwiedzę Włochy i Francję. Jeśli chodzi o Francję, to w grę wchodzi tylko Paryż, bo na nic innego nie będzie czasu.
Awatar użytkownika
bugarian
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-26, 19:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: bugarian »

Też planowałem wyjazd zagranicę ale chce bardzo przejechać się pendolino więc wybieram się do Gdańska potem do Sopotu. W 5 dni może uda się odpocząć
Życie to szereg następujących po sobie lekcji, w których trzeba uczestniczyć, by się czegoś nauczyć.
Tomaq
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-08-06, 00:42

Post autor: Tomaq »

Byłem już na wakacjach w tym roku w Mikołajkach.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Zobaczcie sobie ofertę biura podróży https://tropicalsun.pl/
Egzotyczne ierunki w super cenach :)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Z chęcią zobaczę. A mają w ofercie Zanzibar?
tandemowy
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-12, 13:13
Kontakt:

Post autor: tandemowy »

Ja jak co roku wybieram sie nad polskie morze, ale patrząc na upalna pogodę jaką mamy już 2 lub 3 tydzień to jak jadę na początek września to będą same ulewy i po 17 stopni....
Wyjątkowe skoki w tandemie dla głodnych przygód!
Awatar użytkownika
Zafira
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-09-17, 15:15
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Zafira »

A ja w tym roku zdecydowałam się jechać za ocean do Meksyku :D Było cudownie! Przede wszystkim zachwyciła mnie tamtejsza kultura, jedzenie, krajobraz no i oczywiście ludzie. Polecam każdemu taki wypad chociaż raz w życiu. Wspomnienia są zawsze niezapomniane.
Obrazek
Misiek5551
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-09-18, 01:52
Kontakt:

Post autor: Misiek5551 »

Ja w tym roku byłem nad naszym morzem, ale bardziej jeździłem po miejscowościach niż wylegiwałem się na plaży. Podróż za ocean to jednak większa inwestycja - trzeba trochę uzbierać pieniędzy.
ODPOWIEDZ