pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Są tu jacyś kitesurferzy?

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
grafomania
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-08, 15:30

Są tu jacyś kitesurferzy?

Post autor: grafomania »

Hej,
są tu jacyś kitesurferzy? Jara kogoś kite? Zapraszam do dyskusji.
Gdzie surfujecie, jaki sprzęt macie, co lubicie, a czego nie? :)
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Jasne, że są :)
agnieszka729
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2014-09-23, 10:30

Post autor: agnieszka729 »

No to elegancko, gdzie śmigasz i na czym śmigasz? Hel, Chałupy? :)

Ps. Teraz dobre wyprzedaże są dech przed sezonem, sprawdź sobie: http://www.surfshop.pl/deski-kitesurfingowe-2015-new :)
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

mi ten sport nie przypasował bo w Polsce nie ma warunków do niego moim zdaniem. Jak się interesowałam to dowiedziałam się, że mistrzostwa świata są na Kanarach na Wyspie Fuertaventura bo tam jest mocny wiatr, potem widziałam na kamerce tamtą plażę i tam to można poszaleć a u nas... nie ma warunków moim zdaniem a szkoda... bo bym sobie z chęcią tam poszalała ;)
loki
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2015-06-29, 14:34

Post autor: loki »

No pewnie ja się właśnie wybieram na obóz kitesurfingowy w zeszłe wakacje byłem pierwszy raz, ale wtedy dopiero raczkowałem. Teraz już śmigam jak szalony. Masz rację, ale i tak lepiej zacząć naukę w Polsce. Jak już się coś osiągnie to wtedy można na Kanary
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

a dokąd na ten obóz jedziesz? Gdzie w Polsce można się pouczyć kitesurfingu? Bo szczerze przyznam, że nie za bardzo mogłam u nas coś znaleźć ale też nie szukałam dokładnie ;)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
agnieszka729
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2014-09-23, 10:30

Post autor: agnieszka729 »

simplebjuti, nie ma warunków na kitesurfing? O_o A Hel, Chałupy? Przecież to waruneczki idealne.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

no nie są złe ale na Wyspie Fuertaventura na kanarach są lepsze :D jakbym zaczynała to bym chciała tam :D marzenia... :D
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
rum
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2016-01-23, 14:25

Post autor: rum »

Wiesz od czegoś trzeba zacząć jak na początek kitesurfing Chałupy to połączenie idealne. Jak już się wprawisz to wtedy możesz wypłynąć na większe fale chociażby na wspomniane Kanary, ale do tego poziomu trzeba się wyszkolić, a to najłatwiej jednak w Polsce zrobić.
ODPOWIEDZ