pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zawodowe szkolenia

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Zawodowe szkolenia

Post autor: Franciszka »

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szkoleniami które mogą ponieść jego kwalifikacje zawodowe, zapraszam do zapoznania się z oferą kursów Zawodowe-Szkolenia.pl
Mają wiele różnych programów szkoleniowych, dzięki którym można zodbyć uprawnienia do wykonywania zawodu.
Polecamy szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia sepowskie
PRACA
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-08-13, 02:02

Bezpłatny kurs szycia

Post autor: PRACA »

A ja mam propozycję dla osób, które chcą skorzystać z bezpłatnego kursu i zyskać szansę na nową pracę.

SZCZEGOŁY:

Jeśli jesteś osobą poszukującą nowego i ciekawego doświadczenia, zapraszamy na kurs umożliwiający przekwalifikowanie się na stanowisko:

KRAWCOWA/KRAWIEC



Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej specjalizującej się w projektowaniu i wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych i dostawczych, poszukujemy osób, które będą pracować na stanowisku krawcowa/krawiec do przyuczenia.

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy szycie zagłówków i podłokietników samochodowych.

WYMAGANIA:
masz zdolności manualne?
szyłeś? szyłaś?
chcesz doskonalić umiejętności szycia?

FIRMA OFERUJE:
Zorganizujemy szkolenie, podczas którego będziesz mógł/mogła szkolić się w szyciu, a następnie otrzymasz pracę!
Kurs odbywać się będzie w siedzibie firmy na pograniczu Bielska - Białej i Czechowic - Dziedzic. Dla osób z Bielska i Czechowic możliwość dojazdu autobusami MZK. Dla osób z Oświęcimia i okolic możliwośc dojazdu transportem zorganizowanym.
Czas trwania kursu jest czasem płatnym.

Po szczegóły zapraszamy tutaj: http://www.praca-czechowice.pl/ (oferta z dnia 11.08.2015).
gdsitro
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-08-28, 14:29

Post autor: gdsitro »

Ciekawe oferty widzę :D
Hrashah
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-28, 14:38
Kontakt:

Post autor: Hrashah »

Lubie wszelkie szkolenia. Dzięki nim można byc spokojnym o pracę, bo nawet jak nas zwolnią, to dostaniemy inną.
Asmazo
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-19, 15:00

Post autor: Asmazo »

Jakie szkolenia są teraz na topie? Chcę zrobić jakieś szkolenie, ale nie wiem jakie.






________
www.bloinfo.pl/prasa-krawedziowa/
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Moim zdaniem warto teraz skorzystać ze szkoleń sprzedażowych 4change. Dzięki nim zdobędzie się wiedzę i umiejętności pozwalające na skuteczne pozyskiwanie klientów i zapewnianie sobie ich lojalności. Dzisiaj usługi to podstawa gospodarki.
waga
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-02-14, 23:04

Post autor: waga »

Jak szukasz pracy w biurze, sprzedaży i przejrzysz sobie trochę ogłoszeń z największych portali pracy to zobaczysz, że większość wymaga znajomości Excela i to często biegłej. Pewnie opłaca się zrobić jakieś szkolenie z Excela www.excelw30dni.pl na wypadek gdyby pracodawca u którego będziemy starać się o pracę zrobił nam test z Excela. Czasem to się zdarza.
Awatar użytkownika
nikodek443
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-02-11, 22:54

Post autor: nikodek443 »

Hrashah pisze:Lubie wszelkie szkolenia. Dzięki nim można byc spokojnym o pracę, bo nawet jak nas zwolnią, to dostaniemy inną.
Tak powinno być. Powiem szczerze, że nie jestem pewny czy tak jest.
pookora82
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2016-02-19, 09:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pookora82 »

Czy sądzicie, że warto robić kurs na wózki widłowe? Czy to się opłaca? Wiem, że można już po skończeniu 18 lat zrobić sobie uprawnienia.
klimus88
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2016-02-25, 00:32

Post autor: klimus88 »

wydaje mi się, że zawsze się opłaca robić kursy - nigdy nie wiadomo do czego się przyda :)

ja natomiast chciałbym nauczyć się kłaść kafelki, o takie: https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki-scienne - ścienne podobno trudniej się kładzie. Wydaje mi się, że to kwestia wprawy, a niezłe są z tego pieniądze.

Jeżeli skończyłem już edukację, to gdzie nauczę się coś takiego robić? Możecie mi coś doradzić? dzięki!
pookora82
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2016-02-19, 09:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pookora82 »

Po długich poszukiwaniach w końcu zdecydowałem się na ten kurs: http://podnosniki.edu.pl/kursy-na-opera ... ienia-udt/

Dużo dobrego słyszałem od kumpli o Centrum Szkoleń. :) No to zobaczymy.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Szkolenia trzeba wybierać z głową, niezależnie od tego czego mają dotyczyć. Chodzi przecież o to, bezpieczeństwo. Tak sprawa wygląda w przypadku szkolenia hds, które powinno być konkretne i treściwe aby móc potem w praktyce wykorzystać nabytą wiedzę i dobrze wykonywać swoje obowiązki.
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

Jeśli chodzi o warszawskie szkolenia to wiele dobrego słyszałam firmie http://taisjalaudy.com/ oferującej coaching oparty o StrenthsFinder
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Pamiętajcie, że w każdym zakładzie pracy muszą być też szkolenia okresowe bhp przeprowadzane przez specjalistów. Nie można o tym zapominać, ponieważ bez odpowiedniego kursu BHP pracownik nie może podejmować żadnych czynności związanych z pracą.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Większość firm stara się teraz samodzielnie wyszkolić swoich pracowników. Czytałam o tym artykuł tutaj http://wrocbiz.pl/
ODPOWIEDZ