pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Hemoroidy??!!! Pomocy

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Mokoma
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-07-27, 09:20

Hemoroidy??!!! Pomocy

Post autor: Mokoma »

Cześć, słuchajcie czy taki bolące i krwawiące grudki wokół odbytu to mogą być hemoroidy :(? Skąd one sie biorą?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Właśnie tak, to są objawy hemoroidów. Powody powstawania hemoroidów są różne bo to zależy od tego jaki prowadzisz tryb życia, jak się odżywiasz, czy uprawiasz jakiś sport. Wiele jest czynników je wywołujące. Jeżeli miałoby Ci to jakoś pomóc rozjaśnić sytuację odsyłam Cię do artykułu na portalu faar.pl o przyczynach powstawania hemoroidów a druga zasadnicza sprawa to ta, żebyś jak najszybciej poszła z tym do lekarza.
gdsitro
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-08-28, 14:29

Post autor: gdsitro »

Użyj jakiejś specjalnej maści.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

Jak najbardziej, na 90% to właśnie hemoroidy. Nie ma co się załamywać, trzeba iść do apteki, leki na hemoroidy jak http://www.ruskorex.pl/ są dostępne bez recepty.
kreolka
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2014-11-20, 17:22

Post autor: kreolka »

Hemoroidy można leczyć na różne sposoby, czopki, maści. Można też zdecydować się na laserowe usuwanie, tylko ta metoda gwarantuje brak nawrotów. Polecam do lektury artykuł Laseroterapia w leczeniu hemoroidów na stronce http://osadapiekna.pl/.
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Na hemoroidy są teraz skuteczne leki i jeśli się ich nie zaniedba nie będzie konieczny zabieg chirurgiczny, najważniejsze to jednak im zapobiegać i unikać zaparć, z dicopegiem i dobrą dietą na zaparcia musi się udać.
Tantanka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-22, 12:50

Post autor: Tantanka »

Też mam z tym problem. Obecnie mam jakieś czopki i maść na nie ale nie widze poprawy :(
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

Mi czopki też właśnie w ogóle nie pomogły, w sumie to jeszcze gorzej się przez nie czułam, bo podrażniały odbyt. Dlatego zgłosiłam się do proktologa dr Grochowicza, który przyjmuje w szpitalu św. Elżbiety. Przebadał mnie bardzo dokładnie, nie było to jakieś mocno dyskomfortowe, doktor jest naprawdę życzliwy i fachowy. Stwierdził, że nie ma co się męczyć i próbować farmakologii, wystarczy tylko skleroterapia guzka krwawniczego i problem minie. I rzeczywiście miał rację, sam zabieg był bardzo krótki i bezbolesny, a po wygojeniu się hemoroidy przestały mi już dokuczać :)
ODPOWIEDZ