pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Barwa zębów

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Kulturalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-07-12, 14:43

Barwa zębów

Post autor: Kulturalna »

Od ponad dwóch miesięcy moje zęby są żółte. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale chcę jak najszybciej pozbyć się tego osadu. Poradzicie coś? Czy warto zastosować pastę wybielającą?
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Warto wybrać taką, która nie niszczy szkliwa - a takie nie dają spektakularnych efektów. Zresztą niektórzy mają naturalnie lekko żółtawe zęby i wtedy to podobno jest trudniej. Ja mam problem głównie z osadem - bo lubię kawę i czarną herbę, ale na to najlepiej pomaga pasta dla palaczy.
Palikotka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-24, 12:45
Kontakt:

Post autor: Palikotka »

Moje zęby są dość białe, bo co 2 lata je wybielam. Niestety z natury mam dość żółtą kość i moje zęby nigdy nie będa idealnie białe.
hh04
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-30, 13:26
Kontakt:

Post autor: hh04 »

Idź do dentysty. Jeżeli zęby są zdrowe to każde nawet najbardziej żółte da się ładnie wybielić.
Joggin
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-01, 10:21

Post autor: Joggin »

Moje zęby są żółtawe mimo stosowania bardzo dobrych past, częstego mycia zębów. Co na to poradzić? Znacie jakiś sposób?




__________
www.wybierzmeble.pl/przyjemne-podroze-d ... j-rodziny/
Awatar użytkownika
sopor24
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-10-06, 22:18
Lokalizacja: Hel

Post autor: sopor24 »

Pasta blenda med plus wykup kobie paski na 7 dni. Co prawda trzeba je nakładać 2 razy dziennie ale zęby na pewno będą białe
Could it be anybody?
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Moja babcia twierdzi, że można poszczotkować solą, ewentualnie sodką i się poprawia.
Prallinka
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-08-25, 21:56

Post autor: Prallinka »

Na domowe sposoby lepiej uważać bo można sobie uszkodzić szkliwo! Mnie kiedyś dentystka poleciła, żebym piła dużo mleka bo wtedy kość nabiera jaśniejszej barwy... Nie wiem czy to prawda... Ale spróbować warto... Jednak to długotrwały proces....
Ganexx
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-11-25, 13:51

Post autor: Ganexx »

Moje zęby są lekko żółtawe, bo mam taką kość, ale nie chce ich wybielać. Jeśli będę je kiedykolwiek wybielać, to na pewno laserem.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Najlepiej chyba postawić na wybielanie u dentysty, żeby nie niszczyć sobie szkliwa.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ja swego czasu nie miałam wyboru i musiałam iść na wybielanie zębów bo od zbyt dużej ilości kawy, nabrały tak brzydkiego kolory, że nie mogłam na nie patrzeć. A nic nie pomagało. Na szczęście znalazłam świetną ofertę z wybielaniem zębów na stronie http://smigiel.net/zabiegi/wybielanie-zebow-martwych/ i teraz moje zęby wyglądają o wiele lepiej. Ograniczyłam ilości spożywanej kawy, szczotkuje pastą wybielającą i opłukuję specjalnym płynem.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

może zacznij od jakiś past do zębów na których pisze, że są wybielające, a jak nie pomoże to idź do dentysty na wybielanie (ciekawe ile takie wybielanie u dentysty kosztuje? pewnie sporo.. :/)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Pasta, płyn do płukania zębów lub paski wybielające. ;)
Gryzhim
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-13, 11:01

Post autor: Gryzhim »

Ja mam całe życie lekko żółtawe zęby. Próbowałam je wybielić, ale nie udało mi się uzyskać perfekcyjnie białych zebów.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

Gryzhim pisze:Ja mam całe życie lekko żółtawe zęby. Próbowałam je wybielić, ale nie udało mi się uzyskać perfekcyjnie białych zebów.
a u dentysty próbowałeś?
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
ODPOWIEDZ