pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Henna na brwi i rzęsy?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Henna na brwi i rzęsy?

Post autor: agahem »

Czy kiedykolwiek poddałyście się koloryzacji brwi i rzęs za pomocą henny? Czy Waszym zdaniem henna grafitowa będzie pasowała do włosów ciemny blond? :)
Awatar użytkownika
Stochmal3
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-09-14, 19:15
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Stochmal3 »

Nie masz się czego obawiać moja dziewczyna co miesiąc stosuje. Jeśli Ci się nie spodoba zawsze możesz zamalować
Ale trzeba mieć nadzieję. Jak mawia doktor – musisz myśleć pozytywnie, zanim cokolwiek osiągniesz.
Annabellas
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-30, 15:01

Post autor: Annabellas »

Jeśli stosujecie henne lub zamierzacie stosować, to nie kupujcie henny z drogerii, bo jest ona niezbyt trwała. W sklepach fryzjerskich dostępna jest henna typowo kosmetyczna.





___________
www.gpw24.com.pl/karty-podarunkowe-dla- ... acownikow/
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja henny nie używam bo raz jak poszłam do kosmetyczki na hennę na brwi to baba nie zrobiła wcześniej testu czy nie będzie reakcji alergicznej i od razu pomazała mi całe brwi a potem tak napuchłam że nic na oczy nie widziałam i na 2 tygodnie byłam wyłączona z życia. A jak bolało :(
Selumlieprom
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-21, 10:56
Kontakt:

Post autor: Selumlieprom »

Nakładam henne na rzęsy, ale nie przepadam za henną na brwiach. Według mnie nie wygląda to naturalnie.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Bałabym się jednak trochę o efekt. Dlatego wolę za każdym razem jak się maluję podkreślać brwi kredką.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Moja kuzynka zrobiła sobie ostatnio hennę na brwi i wyglądała naprawdę świetnie. No ale efekt utrzymuje się dość krótko.
Awatar użytkownika
sopor24
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-10-06, 22:18
Lokalizacja: Hel

Post autor: sopor24 »

Tutaj jest moim zdaniem najlepsza odżywka do rzęs :) Takie małe opakowanie 3,5 ml wystarcza nawet na pół roku i wystarczy jedno nałożenie na dobę :) W moim przypadku się sprawdziło, ale henny nie próbowałam...
Could it be anybody?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja się henny nie tykam po tym jak mnie kosmetyczka załatwiła.
Awatar użytkownika
nmonika1
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-11-02, 16:39
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: nmonika1 »

Nie robię nic henną, nie czuję potrzeby. Ale możesz zaryzykować. W końcu henna to nie zawsze :)
Moniczka
Grig
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-01-17, 11:39
Kontakt:

Post autor: Grig »

henna brwi warszawa - serdecznie polecam
ODPOWIEDZ