pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najpiękniejsze sukienki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Najpiękniejsze sukienki

Post autor: agahem »

Jakie sukienki podobają Wam się najbardziej? Ja osobiście uważam, że sukienka koronkowa jest czymś wyjątkowym, w czym mogę się poczuć bardzo kobieco. :)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja nie przepadam za koronkowymi ubraniami. Ta jednak świetnie się prezentuje.
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Post autor: Lulusia »

Koronkowe sukienki sa śliczne, bardzo kokieteryjne i kobiece. Wygooglałam kilka takich, które mi podobaja się najbardziej:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na domodi.pl jest sporo takich slicznych koronkowych sukienek do podziwiania :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

a ja lubię, są bardzo eleganckie i zawsze modne.
Mzak
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2015-11-13, 12:49

Post autor: Mzak »

Ja kupuję żonie sukienki na zoio.pl
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Teraz są bardzo modne eleganckie ołówkowe spódnice i sukienki delikatnie opinające figurę. To idealne rozwiązanie dla dziewczyn, które nie mają szerokich bioder, a chcą wysmuklić sylwetkę i nadać jej kobiecy kształt. Mnie się szczególnie podobają klasyczne czarne, bo przez zmianę dodatków można stworzyć wiele stylizacji.
Obrazek
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Lulusia pisze:Koronkowe sukienki sa śliczne, bardzo kokieteryjne i kobiece. Wygooglałam kilka takich, które mi podobaja się najbardziej:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na domodi.pl jest sporo takich slicznych koronkowych sukienek do podziwiania :)
Mi bardziej od koronkowych podobają się gładkie. Teraz przeglądam stronę z sukienkami jeansowymi, bo czytałam, że denim będzie modny jeszcze przez kilka sezonów.
Nie wiem, którą wybrać spośród tych:

Obrazek
Obrazek

Chcę, by nadawała się także do pracy. Którą radzicie?
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Dla mnie najpiękniejsze są sukienki w typie "mała czarna". Ostatnio spodobały mi się te stylizowane na lata 20. XX wieku. Myślę, że taką mogłabym bez wstydu założyć:

Obrazek
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Mi się takie podobają tylko na przebierane imprezy. Na co dzień, czy na wyjście bym takiej nie założyła.
johtoxx
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-10, 11:49
Kontakt:

Post autor: johtoxx »

Z koronką trzeba uważać bo bardzo łatwo wypaść w niej wulgarnie. Mi podobają sie bodycony, najbardziej chyba cieliste chociaz ostatnio poszukuje również tych w odcieniu butelkowej zieleni.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Mi się ta bardzo podoba http://www.krolowa-shoppingu.pl/sukienk ... kaw-id-166 - tylko też raczej nadaje sie bardziej na impreze niż do pracy.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Hmm ta sukienka ze Sprzedajemy jest dość specyficzna. Raczej nie założyłabym jej ot tak, po prostu.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Teraz można znaleźć chociażby w sieci bardzo wiele ładnych sukienek. Ja nie tak dawno temu przeglądałam sukienki codzienne na ModBis, gdzie widziała całkiem sporo ładnych eleganckich sukienek dobrych na różne okazje, ale także właśnie na co dzień. Niektóre z nich bardzo mi się spodobały.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A to ja najczęściej sukienki młodzieżowe wyszukuję w serwisie modowyn: allani.pl/wyszukaj/sukienki-mlodziezowe, ponieważ tam jest największy wybór. Modne są ostatnio jeansowe sukienki, więc myślę, że warto byłoby pójść w tym kierunku.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Mi się podobają też takie falbany w sukienkach.
ODPOWIEDZ