pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Poprawa matury. Z czego sie uczyć?

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Poprawa matury. Z czego sie uczyć?

Post autor: Mercus »

Słuchajcie, czeka mnie poprawka matury z polskiego, chodzi oczywiście o maturę pisemną. Jestem typowo umysłem ścisłym i przedmioty humanistyczne, nigdy nie były moją mocną stroną, delikatnie mówiąc. Wraz z początkiem nowego roku szkolnego zamierzam usiąść do nauki, ale chciałbym Was zapytać, na co mam zwrócić uwagę ucząc się do poprawki? Bo o tekstem na zrozumienie nie miałem jakichś większych problemów, tak z wypracowaniem poległem po całości. wiadomo, że nie przeczytam do poprawki tych wszytkich lektur, nawet przeczytanie opracowań trochę mi zajmie, a gdzie jeszcze zapamiętać to wszystko, tych wszystkich bohaterów i o co tam chodziło. Potrzebuję jakieś materiały, które pomogą utrwalić tę wiedzę, dlatego, czy możecie coś polecić? Czy któreś z tych pozycji będzie odpowiadnia https://www.wsipnet.pl/ ? Z czego Wy się uczuliście? Robiliście jakieś opracowania, czy tylko z próbnych arkuszy egzaminacyjnych. bo też o takich metodach słyszałem?
Awatar użytkownika
NickError2
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-11-22, 21:48

Post autor: NickError2 »

Podejdź sobie do jakiegoś studenta, który daje korki i przygotowuje do matury. On Ci pomoże obrać drogę..
Pozwolę ci odejść. Jeśli zostaniesz.
kania900
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-03-21, 16:15
Kontakt:

Post autor: kania900 »

Zapytaj znajomych co zdali, kto ich uczyl :P
ODPOWIEDZ