pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nowoczesny dom

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Nowoczesny dom

Post autor: Franciszka »

Budowa domu to poważny krok, dlatego trzeba wybrać odpowiedni projekt, tak aby dom był zbudowany w pełni z naszymi oczekiwaniami. Jeżeli posuzkujecie gotowych projektów to polecam zerknąć na ofertę firmy DNC - domy parterowe nowoczesne

Przykład ich projektu
Obrazek
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Ten dom wygląda naprawdę pięknie:)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Mnie też się podoba ten projekt i w dodatku ma takie drzwi zewnętrzne jakie by mi się podobały. Przeglądałem asortyment tutaj https://www.obi.pl/decom/category/Budować/Drzwi/Drzwi_zewnętrzne/957 ale nie umiem się zdecydować które wybrać. Może ktoś coś doradzi?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Projekt to dopiero początek. W trakcie jego tworzenia trzeba zainwestować w jak najlepszą jakość i profesjonalne materiały aby móc się cieszyć pięknym domem bez poprawek. Dlatego warto przy pracach budowlanych, pomyśleć o użyciu baumitu dispersionskleber, bezrozpuszczalnikowego, dobrze przywierającego kleju w postaci pasty do przyklejania płyt styropianowych na podłożach drewnianych i drewnopochodnych.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Ja jestem zwolenniczką domów drewnianych, a w szczególności tych budowanych z bali. Uwierzcie mi one też mogą być nowoczesne. Największą jednak ich zaletą jest to, że są ekologiczne i energooszczędne, a przede wszystkim ich czas budowy jest zdecydowanie krótszy. Z takimi domami do tej pory miałam styczność w górach i z tamtym rejonem mi się one kojarzyły. Wielkim zaskoczeniem dla mnie okazał się fakt, że podczas wakacji na Mazurach spotkałam też tego typu domy. Zaczęłam się podpytywać mieszkańców i tak trafiłam do Natur Eko Dom, którzy budują domy z bali z sosny mazurskiej. Jest ona niezwykle wytrzymałym materiałem konstrukcyjnym ze względu na surowy klimat mazurki w jakim rosła. Zaletą takich domów jest ich termoizolacyjność, która jest pięć razy wyższa niż ścian wykonanych z cegły oraz ich niepowtarzalny mikroklimat dzięki zdolności drewna do samoregulacji wilgotności, a mieszkanie w takim domu jest bardzo zdrowe.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A podoba Wam się dom urządzony w bielu i czerni? To bardzo nowoczesne rozwiązanie.
Kurek
-#
-#
Posty: 60
Rejestracja: 2015-02-06, 12:33
Kontakt:

Post autor: Kurek »

younglady pisze:A podoba Wam się dom urządzony w bielu i czerni? To bardzo nowoczesne rozwiązanie.
Mi w takich wnętrzach ciężko poczuć się przyjemnie i fajnie. W kwestii nowoczesnego domu, to moim zdaniem aranżacje na czasie to drewno + elementy stali nierdzewnej w ciekawej kompozycji architektonicznej - coś takiego jak tutaj: .o projekcie . To domy moim zdaniem łączące nowoczesność z tradycją.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

younglady pisze:A podoba Wam się dom urządzony w bielu i czerni? To bardzo nowoczesne rozwiązanie.
W moim guście takie klimaty w urządzaniu domu są nowoczesne i funkcjonalne, jest tam miejsce na biel i czerń, ale dominują szarości.
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Ja bym jeszcze w takim domu zamontował system http://www.ferguson-digital.eu/inteligentne-instalacje/
Wtedy życie na pewno będzie komfortowe i nowoczesne :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A jaki jest to w ogóle system? Możesz coś więcej napisać?
Hokus
-#
-#
Posty: 107
Rejestracja: 2015-10-22, 08:43

Post autor: Hokus »

No teraz elementem nowoczesnego domu są też inteligentne instalacje.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

A co to znaczy "inteligentne instalacje"?
Hokus
-#
-#
Posty: 107
Rejestracja: 2015-10-22, 08:43

Post autor: Hokus »

Jeśli potrzebujecie sprawdzonych i energooszczędnych okien do domu to zapraszam tutaj http://okna-internorm.pl/

[ Dodano: 2016-12-22, 16:44 ]
Mają też siedzibę we Wrocławiu! http://oknar-wroclaw.pl/
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Jeśli chcemy mieć nowoczesny dom to warto pomyśleć o firmie, która zajmie się tym od początku do końca, tzn. przygotuje projekt i podejmie się budowy. Warto pomyśleć o takiej budowie domów energooszczędnych przez sprawdzone firmy, żeby potem nie było żadnych nieprzyjemności.
Kulturalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-07-12, 14:43

Post autor: Kulturalna »

W nowoczesnym domu nie może zabraknąć rekuperatora. Jest to wentylacja i odzysk ciepła w jednym. Pozwala na spore oszczędności na ogrzewaniu. Zobaczcie: http://thesslagreen.com
ODPOWIEDZ