pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Naturalne kosmetyki

Dział przeznaczony dla Kobiet.
loki
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2015-06-29, 14:34

Naturalne kosmetyki

Post autor: loki »

Stosujecie Kosmetyki naturalne ? Czy są Waszym zdaniem skutecznie, zdrowsze od zwykłych chemicznych?
rum
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2016-01-23, 14:25

Post autor: rum »

No chyba bez porównania. Tylko, warto zaopatrywać się w takich sklepach co masz tylko naturalne jak np. http://naturabazar.pl/
levelacja
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-26, 13:15
Kontakt:

Post autor: levelacja »

Ja bardzo chwale sobie kosmetyki rosyjskie babuszki agafii, z tego co wiem składają sie w 100% z naturalnych składników, świetna sprawa.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja stosuję bo mam alergiczną skórę i muszę bardzo uważać na skład kosmetyków.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja też uważnie czytam skład kosmetyków i wybieram te naturalne. Mam taki krem, serum, nawet balsamu do ciała używam z naturalnych składników. Przynajmniej wiem, że mnie to nie uczuli.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja ostatnio polubiłam się z kosmetykami Sylveco i Biolaven. Mają bardzo fajny, naturalny skład.
Liduna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2016-05-23, 15:54

Post autor: Liduna »

Dla mnie najważniejsze jest, aby kosmetyki dobrze wpływały na moje ciało. Gdy potrzebowałam fluidu do twarzy, to kierowałam się opiniami ekspertów http://pieknaizdrowa.com/jak-wybrac-naj ... -do-twarzy I ostatecznie zdecydowałam się na Vichy :)
mamusia34
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-05-26, 23:10

Post autor: mamusia34 »

Zdecydowanie, sa duzo lepsze. dermo nie ma tyle zapychaczy, w koncu kupujesz go w aptece. warto tez dlatego ze te apteczne czesto sa tansze niz z drogerii. ja bardzo lubie polskie kosmetyki. np oeparol. ja mam cere sucha i naczynkowa, ich krem do wrazliwej skory mi sie super sprawdza, uzywalam tez wczesniej czegos do cery dojrzalej i tez bylo ok.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Naturalne są ok, moja kuzynka stosowała. Ja używam dermokosmetyków różnych marek, są bardzo dobre.
Gzippino
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-16, 12:00
Kontakt:

Post autor: Gzippino »

Raczej nie używam kosmetyków naturalnych, bo z tego co się orientuje, to sa dośc drogie. Nie mam tez bardzo wymagającej skóry
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

ja kilka razy kupiłam jakiś naturalny kosmetyk w sklepie z takimi specjalnymi kosmetykami, ale to tylko jak mam jakąś okazję bo takie rzeczy są drogie. No i jakoś nie zawsze mi podchodzą. Raz kupiłam olej kokosowy co był taki twardy a pod wpływem ciepła ciała się rozpuszczał. Miał być do włosów, do twarzy, do ciała, do masażu itp pełno właściwości miał. I niby fajny był ale w sumie używałam go tylko jako balsam do ciała, bo na twarzy i włosach to potem się świeciłam.
Ale ogólnie jak się trafi w dopasowany do rodzaju skóry kosmetyk naturalny to dobrze sobie kupić coś lepszego :)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Moja żona mi to tłumaczyła ostatnio... Dobre kosmetyki to nie tylko te NATURALNE, kupowane wyłącznie w aptekach... Przecież wystarczy pójść do drogerii i kupić na przykład coś z: http://pl.rimmellondon.com/get-the-look. Super jakość i wcale nie w nie wiadomo jak wysokiej cenie...
Sandraw89
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-07-12, 13:37
Kontakt:

Post autor: Sandraw89 »

Ja nie stosuje, bo są zbyt drogie, a wcale nie są takie dobre. Stosuje od lat kosmetyki, które najlepiej działają na moją skórę.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja używam tylko takich, po co narażać skórę na działanie zbędnej chemii
Awatar użytkownika
niebkad
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-07-21, 11:13
Lokalizacja: Slupsk

Post autor: niebkad »

Są dużo zdrowsze. Ostatnio zauważyłam że mineralna kolorówka jest dla mojej trądzikowej cery lepsza.
Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie
ODPOWIEDZ