pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gruzja i Armenia

Miejsca które warto odwiedzić
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Gruzja i Armenia

Post autor: malra »

Zastanawiam się nad obraniem tego kierunku jako wyjazd wakacyjny. Czytałam niedawno, że stał się on bardzo popularny wśród turystów. Kocham góry, a tam mym oczom ukazałyby się góry Kaukaz z Gruzińską Drogą Wojenna, wzdłuż której są wspaniałe widoki i liczne atrakcje jak forteca Ananuri czy miasteczko Kazbegi, które jest idealną bazą wypadową do wycieczek w masyw góry Kazbek.
Jak uważacie warto wybrać się na wypad wakacyjny do Gruzji i Armenii? Czy ktoś z Was był już tam może i podzieli się swymi wrażeniami?
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

nie wiadomo mi nic na temat niebezpieczeństwa w tym kraju, byłam raz - było super, piękne widoki, zabytki, biesiady, winko, wspaniali, życzliwi ludzie, tam jest naprawdę pięknie, ostatnio w sieci pojawiły się nawet promocje lotów do Gruzji, co bardzo mi się spodobało:) bo czuję że częściej będę tam bywała. Ostatnio byłam z wytwórnią wypraw
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja się zastanawiam, czy za rok nie zrobić sobie objazdówki po Bałkanach. Jak myślicie?
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Ja również byłam tam z Wytwórnią Wypraw. Wycieczka niesamowita- takie objazdowe wycieczki są idealne dla mnie. Nie ma czasu na nudę i zobaczy się wszystkie najpiękniejsze miejsca w danym kraju. Gruzję wspominam bardzo dobrze, planuję tam nawet wrócić pewnego dnia :)
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Ja właśnie nad ich wycieczką się zastanawiam na przełomie września i października. Mają fajną ofertę, a w niej wiele atrakcyjnych miejsc do zobaczenia. Kasia67 w jakim miesiącu tam byłaś? Pogoda dopisała?
delkora
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2023-01-15, 18:45

Re: Gruzja i Armenia

Post autor: delkora »

Melanotan https://melanotan.biz/ to mój sprzymierzeniec w osiąganiu olśniewającej opalenizny. Produkt działa skutecznie i daje piękny, jednolity kolor. Uwielbiam działanie tego produktu i cudowną opaleniznę, jaką uzyskałam dzięki niemu.
ODPOWIEDZ