pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Brzydka blizna na twarzy

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Brzydka blizna na twarzy

Post autor: glamko »

Od dzieciństwa posiadam niestety brzydką bliznę na twarzy, która była spowodowana wypadkiem, cały czas widzę, jak ludzie na nią zerkają i tak strasznie źle się czuje, czy są jakieś sprawdzone kremy na blizny czy coś, bo już nie wytrzymuje z tym
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Przykro mi to pisać, ale żadne kremy na blizny nie zdziałają, jedynymi skutecznymi metodami są wizyty w klinikach, ale to już trochę kosztuje
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Pracuję i mam trochę odłożonej kasy, ile takie coś może kosztować
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Jest to zależne od wielkości blizny, ale pewnie coś w granicach 500zł, ja usuwałam kiedyś bliznę z dłoni, to zapłaciłam podobnie
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Jeżeli nie byłoby widać blizny to byłabym w stanie chyba tyle zapłacić, jaka jest skuteczność?
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Jeżeli skorzystasz z usług fachowców, to blizna nie będzie widoczna praktycznie w ogóle
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Skąd wiedzieć że korzysta się z najlepszej kliniki z okolicy?
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Jeżeli chodzi o tak poważną sprawę, to warto udać się nawet kilkadziesiąt kilometrów, żeby trafić do dobrej kliniki estetycznej. W Sosonowcu jest http://www.scbeautyclinic.pl oni posiadają najnowocześniejszy sprzęt w Polsce, o którym polskie kliniki mogą tylko pomarzyć, ja bym tylko tam szła, jeżeli chodzi o tak poważną rzecz jak zabiegi na twarz
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Blizny nie są jeszcze takie najgorsze. Przebarwienia na skórze są o wiele gorsze.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Moim zdaniem blizny są gorsze. To trwały ubytek w skórze. Przebarwienia można rozjaśnić.
Pajpan
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2018-01-28, 22:29

Post autor: Pajpan »

A moze pomysl sobie o jakims zabiegu na to ? Moja zona robila sobie jakies fale w bienkowscyclinic bo miala wlasnie problem z blizna pod okiem. Wszystko ladnie zeszlo i nawet sladu nie ma :)
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

To siedzi w Twojej glowie, musisz zmienic myslenie... Ja sama miala mase kompleksów i skorzystalam z hipnoza bielsko oraz hipoterapia bielsko i zmienilam nastawienie do siebie :roll:
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Post autor: benekk »

ladyaga pisze:Moim zdaniem blizny są gorsze. To trwały ubytek w skórze. Przebarwienia można rozjaśnić.
Na jedno i drugie możesz spróbować bio-oil, nie kosztuje dużo a naprawdę u mnie się sprawdza, jestem sceptyczny jeśli chodzi o takie rzeczy i zacząłem go stosować bardziej na prośbę dziewczyny niż z wiary w to że działa ale miło się zaskoczyłem :)
ODPOWIEDZ