pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Windows7

Software - dyskusje na tematy związane z oprogramowanie, doborem odpowiedniego, itp.

Zamienisz swój obecny system operacyjny na windows 7?

Tak
3
50%
Nie
1
17%
Tak, jak zakończy się wsparcie techniczne dla windowsa xp
2
33%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

server pisze:W sklepach jest od dawna ten system, jak dokładnie Ci śmiga?
Owszem od niedawna w sumie niedawno kupiłam laptopa z tym systemem. Ogólnie nie mam zastrzeżeń jest przyjazny, i przepisuje niektóre programy w starych wersjach Windowsa, bo wiadomo nie każdy program posiada stery do windowsa7. Co Ci mam więcej napisać? Jest dobry i tyle.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Wierz mi, że każdy program, wystarczy tylko poszukać:)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie zgodzę się, nie każde urządzenie czy program ma stery do widowsa7, choćby mój modem, bo żebym mogła odpalić net, muszę go uruchomić w wersji xp bo inaczej nie pójdzie.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Twój modem to zapewne ZTE:)?
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie, mam huawei e220 i owa firma jeszcze się nie wyprodukowała sterów pod ten modem, ale jakoś chodzi więc nie jest źle ;]
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Eee to nie pogadasz;]
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Nie zmienialbym, ale jak zlozylem nowego blaszaka to przy okazji Win7 zalozylem
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Jakoś nie jestem przekonana do 7. Ale znowu mam Vistę, która wkurza mnie w każdy możliwy sposób. Nie wiem może ktoś kto ma 7 poradzi czy warto się przerzucać? Jakie są tego złe strony?
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

niepokorna pisze:czy warto się przerzucać?
Moim zdaniem tak . Mam 64 - bitowy system , więc laptop mi śmiga (zauważysz już po włączeniu kompa ;]), win 7 jest po prostu ulepszeniem visty tyle , że stabilniejszy nie żrę tak dużo miejsca na dysku , lepiej współpracuje z programami . Wady ? Na pewno jakieś są , ale jak wpadam coś zrobić na laptopie kumpeli , która ma vistę tracę czasem cierpliwość i cieszę się że jej nie mam .
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

dla mnie Vista jest straszna, można stracić cierpliwość to prawda. Tylko, że mam kompa jeszcze na gwarancji i nie wiem czy jak przeinstaluje system to mogą mi potem w razie czego jej nie uznać?
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Gwarancja obejmuję sprzęt nie oprogramowanie , można ją stracić jeśli wgrywasz piracki system;) Przynajmniej tak jest u mnie, radzę jeszcze przeczytać swoją gwarancję.
luke000
-#
-#
Posty: 77
Rejestracja: 2011-10-12, 19:31

Post autor: luke000 »

mam win 7 od jakiegoś czasu viste ominąłem szerokim łukiem nie miałem nigdy od wieków działałem na xp teraz jest 7 jest bardzo dobra oczywiście w zależności czy zależy ci na wydajności czy wyglądzie ale ma on jedną sporą wadę przy instalacji 7 jest dużo problem z zainstalowaniem po nim xp i to mnie bardzo wkurza bo 7 coś tam blokuje nie znam się na tym za bardzo ale musiałem nieźle się napocić żeby to zmienić
ODPOWIEDZ