pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mleko

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Mleko

Post autor: Empatia »

Lubicie? Ciepłe, zimne, z dodatkami? Pijecie przed zaśnięciem dla dobrego snu? Krowie, a może kozie?;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Lubię mleko ale w granicach rozsądku. Lubię sobie czasem wypić kubek gorącego mleka, na przeziębienie z miodem. Zimą lepsze gorące, latem zimne orzeźwiające ^^ Koziego jeszcze nie piłam. Muszę kiedyś spróbować ;P raczej przed zaśnięciem nie piję, choć zdarza się.

Taak, zapomniałam dodać. Lubię też płatki z mlekiem i kakao.
Ostatnio zmieniony 2011-04-08, 19:22 przez Destroy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Ja mleko piję głównie zimne, bo ciepłe niezbyt mi smakuje. W moim repertuarze jest mleko z płatkami lub kakao. Piję je o różnych porach dnia. Koziego nie piłam, ale dodam, że bardzo mi smakuje mleko sojowe.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zimnego bym nie tknęła, ciepłe owszem, ale jakoś specjalnie nie przepadam. Z płatkami lubię, ale nie jem za często.
Z racji z tego, że mieszkam na wsi, to jak ja i siostry byłyśmy młodsze to chodziło się z kanką po mleko do sąsiada. Teraz tylko kupne.
Nigdy nie jem/piję mleka rano w żadnej postaci bo jest mi niedobrze. Ewentualnie wieczorem, ale i tak w niewielkiej ilosci.
Awatar użytkownika
Barbiee
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2011-04-08, 13:15

Post autor: Barbiee »

zimne i z kartonu ,w życiu nie napiłabym się ciepłego i takiego prostko od krowy
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Lubię ;). Kiedyś nie przepadałam za samym mlekiem i jeśli już to piłam tylko kakao. Teraz odmieniło mi się, jest odwrotnie. Mleko lubię, kakao niekoniecznie. Wolę ciepłe. Zimne tylko wtedy, gdy jest mi gorąco. I właściwie to zawsze krowie.
Barbiee pisze:takiego prostko od krowy
Nigdy nie miałam okazji. Ale sądzę, że spróbować bym spróbowała. Wszystkiego w życiu warto posmakować. ;p
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie zno-szę! Fuj, ohyda i ble. Od dziecka mnie odrzucało od mleka, w swoim życiu wypiłam góra trzy szklanki i to zmuszając się do tego. Jestem chyba uczulona na mleko, bo po prostu od razu po skosztowaniu robi mi się niedobrze, nawet gdy chciałam wypić mleko.

Teraz ten brak mleka wychodzi u mnie przez słabe kości.

Jedynie toleruję kakao, nawet płatki z mlekiem są dla mnie okropne.
Wormsiarz
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 10:16

Post autor: Wormsiarz »

Ostatnio polubiłem mleko , gdy mi je podawano do obiadu. Zacząłem je nawet bardziej lubić od maślanki :P.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Czasami nachodzi mnie ochota na szklankę zimnego mleka prosto z lodówki. Za płatkami na zimnym mleko również przepadam. Od dziecka lubiłam mleko i tak mi zostało. Ale koniecznie zimne.
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Ja niestety mleka krowiego pić nie mogę.... Mam uczulenie. Ale zamienić można je na sojowe. Smakuje trochę inaczej, ale mozna sie przywyczaic :) Kakao na wychodzi :)
FilipinkaS
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-04, 10:50

Post autor: FilipinkaS »

Lubię!! a szczególnie lubię ciepłe mleko z płatkami kukurydzianymi :)
Chibi
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-02, 23:38

Post autor: Chibi »

Na mleku opiera się większość rzeczy, które jem. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z niego.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Organizm dorosłego człowieka wogóle nie trawi mleka więc nie widzę powodu dla którego miałabym go pić Poza tym sam zapach mleka już mnie odrzuca. Mleko używam jedynie do kawy.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Lubię a najbardziej właśnie prosto od krowy, gdy jest ciepłe. Teraz czasem mam okazję właśnie takie pić i nadal mi smakuję.
Nie cierpię wręcz płatków z mlekiem (tym bardziej ciepłym) wychodzi jedna papka, która mnie odrzuca.
Niedawno zrobiłam kakao po latach nie picia, bo zapomniałam jak smakowało.
I najważniejsze. Kwaśne mleko (czasem na kaca) z młodymi ziemniakami, kocham.
Franca Pajka
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-30, 00:02
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Franca Pajka »

Może to dziwne, ale nie potrafię pić samego mleka, bo robi mi się niedobrze, ale kiedy dodaję je do kawy - wszystko jest ok. Płatki z mlekiem też jakoś zdzierżę, ale dodatki przeważają w składzie.
ODPOWIEDZ