pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie się najlepiej mieszka?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja też chciałabym dom z ogrodem. Marzy mi się śniadanie i kawa na powietrzu w ciepły słoneczny dzień. Póki co musi zadowolić mnie balkon ;)
marloo
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2014-07-08, 10:23

Post autor: marloo »

najlepiej mieszka się w Wałczu, mozna wybudować dom z ogrodem, są jeziora, lasy i przyjazny klimat :D :)
aureagarden.com - Projektowanie ogrodów
Sale weselne - Genesis-rudniki.pl
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja aktualnie mieszkam we Wrocławiu i jestem zdania,ze obecnie jest to najlepsze miasto w Polsce. Jest zadbane, duże i co najważniejsze powstaje bardzo wiele oferty pracy tak więc można znaleźć coś dla siebie o wiele łatwiej niż w mniejszych miejscowościach.
W mieście powstaje bardzo wiele ciekawych inwestycji mieszkaniowych tak więc można łatwo znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Zerknijcie sobie chociażby tutaj: http://targimieszkaniowe.net/wroclaw-i- ... pierwotny/ - na stronie znajduje się caly rynek pierwotny we Wrocławiu.
Pozdrawiam.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Wiem o czym mówisz, bo mi również od wielu lat marzy się Wrocław. Przeglądam nawet regularnie tamtejsze oferty mieszkań, żywiąc nadzieję, że kiedyś uda mi się kupić swoje własne. Idealną opcją byłoby dla mnie spokojne osiedle z ładnymi, nowymi mieszkaniami takie jak te, które proponuje aktualnie spółdzielnia smsp.wroc.pl. Do tego dogodny dojazd do centrum, sporo zieleni wokół i tak właśnie mogłabym żyć. Choć z drugiej strony gdzieś z tyłu głowy kiełkuje jeszcze marzenie o własnym domu.
tess.tessa
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-10-15, 11:33

Post autor: tess.tessa »

Dom, lasy w Norwegii, nowocześnie :). Krótko zwięźle i na temat :).
goku
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-27, 14:41
Kontakt:

Post autor: goku »

Mi by się najlepiej mieszkało w ciepłych krajach, gdzieś nad wodą :) Zakładam że za jakieś5 lat kupie sobie własnie taki domek ;D
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

tatanka pisze:ja na pewno bym chciala mieszkac w mieszkaniu - bo dom to dwa razy tyle obowaizkow, a zazwyczaj nie ma sie na to czasu. Jesli chodzi o miasta to tak jak pisala Naranja - Warszawa, ale mam spora czesc rodziny w Bialymstoku wiec nie wiem czy to nie bylaby lepsza opcja w mojej sytuacji...
Białystok jest cudowny :) moja siostra tam mieszka od niedawna. Na tym osiedlu kupiła mieszkanie - http://askosa.pl/inwestycje/1-bialystok-berlinga
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

To jest kwestia indywidualna i zależy od tego czy wolisz bardziej w ciszy, poza miastem, czy kręci Cię centrum miasta i mnóstwo ludzi dookoła non stop. Moi rodzice woleli wyprowadzić się na obrzeża i od 4 lat tak mieszkają. Ja wolę centrum, wynajmuje kawalerkę, ale pewnie znajdą się zwolennicy takich domów jak tu http://www.marta-kulawik.pl/domy-na-sprzedaz. No i druga sprawa, jak kolega słusznie zauważył - mieszkamy w takich miejscach, na jakie nas stać.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

%To smutna prawda. Jeśli jednak weźmiemy kredyt - wtedy możemy wybierać.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Ja też ogólnie uważam że gdzieś pod miastem czy nawet na wsi. Mieszkam od ładnych paru lat niedaleko centrum Poznania i mam już szczerze dosyć. Już od jakiegoś czasu myślimy o kredycie i mieszkaniu na tym osiedlu żeby trochę odpocząć od miasta.
Klarac
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-07-19, 10:12

Post autor: Klarac »

Jakbym miała mieszkać gdzieś w innym kraju to chciałbym mieszkać w Nowej Zelandii.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja mieszkam na Śląsku i nie narzekam.
rum
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2016-01-23, 14:25

Post autor: rum »

Każde miejsce jest dobre:) wszędzie można znaleźć ciekawych ludzi, i zrobić miłą atmosferę. Tylko trzeba mieć chęci. ZResztą najczęściej mieszkamy tam gdzie mamy rodzinę, ewentualnie wyjechaliśmy za pracą, ale to rzadziej jednak. Teraz mieszkania to jedynie kwestia finansów bo mieszkań się buduje sporo, a jeszcze więcej ma powstać. Ostatnio fajne są mieszkania rzeszów na sprzedaż
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Ja wychowałam się na wsi, właśnie w takim domu z ogrodem i tarasem... i wole żyć w mieście. No chyba, że miałabym taki dom z tarasem gdzieś blisko centrum. :D Pozdrawiam
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

http://www.portpraski.pl/ oferuje nowe mieszkania warszawa, są naprawdę przepiękne, niestety trochę kosztowne, ponieważ jest to najwyższa półka jakościowa.
ODPOWIEDZ