pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wakacje

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Jeżeli wybieracie się do Wrocławia to polecam zapoznać się ze stroną tutaj.wroclaw.pl/, na której znajdziecie wiele informacji na temat stolicy Dolnego Śląska oraz sprawdzicie najtańsze hostele w mieście. Dla osób lubiących dobrze zjeść - ranking top10 najlepszych restauracji we Wrocławiu.
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Byłam w tym roku we Wrocławiu! To idealne miejsce na weekend.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Ja w tym roku jeszcze mam zaplanowane wakacje na Dominikanie. Nie mogę się doczekać! Znalazłam super ofertę na stronie https://tropicalsun.pl/
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja planuję jechać do mojej ukochanej Chorwacji i mam nadzieję, że mi się to uda.
rum
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2016-01-23, 14:25

Post autor: rum »

no ciekawie tam pojechać:) aczkolwiek ja planuję w tym roku jechać na obóz kitesurfingowy bo miałem takie marzątko:) i fajnie zapowiada się ten rok, bo prawdopodobnie mi się uda ten wyjazd
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Ech, jeszcze mam tyle miejsc w Polsce do zwiedzenia.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

w tym roku nie mam jeszcze planów na wakacje, może pojadę gdzieś na krótki wypad, ale dłuższych wakacji nie bedę miała
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Wybrałam już kierunek wyjazdu na swój tegoroczny urlop. Kierunkiem tym są Bałkany. Przepiękne miejsce, w którym planuję spędzić większość swego urlopu. Właśnie zarezerwowałam wyjazd do Dalmacji na 15 dni w Wytwórni Wypraw. Idealnie ułożony plan wycieczki, który zakłada w większości pobyt nad morzem i kilka wycieczek autokarowych. Będzie czas na odpoczynek i zobaczenie przepięknych miejsc w Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Słowenii. To będzie udane lato :)
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

To zwiedzasz kraje hurtem.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Niewątpliwie każdemu człowiekowi należny się odpoczynek, ale czy każdy potrafi prawidłowo rozporządzać czasem wolnym? O tym przeczytacie na portalu http://www.miasto-dialogu.pl/jak-odpoczywac/
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Ja bym chciał do Chin pojechać, ale jeszcze długo nie będzie mnie stać na taką eskapadę.
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Onyks
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2017-12-19, 15:02

Post autor: Onyks »

Wielu z nas nie docenia Polski. Ja na tygodniowy urlop w zeszłe wakacje wybrałem się z żoną w Beskidy. Wynajęliśmy domki https://www.domkiwbeskidach.com.pl/noclegi-zarzecze-domki-zarzecze/ świetnie urządzone i wyposażone. Urlop bardzo udany, a widoki przepiękne. Polecam gorąco !
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

W tym roku planuje wycieczkę do Odessy. Wypoczynek i relaks nad morzem, Szabo i ich znakomite wino jak również przepiękny Lwów to tylko nieliczne z docelowych punktów mego wyjazdu. Urlop swój zaplanowałam z Wytwórnią Wypraw, którą znam od lat z kilku wyjazdu, które miło wspominam.
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Wakacje

Post autor: ewbik »

Marzą ci się wakacje z urokliwą opalenizną, ale czekać na nie nie możesz? W takim przypadku Melanotan z https://melanotan.biz/ to rozwiązanie dla ciebie. To niesamowite, jak szybko i efektywnie ten produkt dodaje blasku twojej skórze. Jestem zachwycona.
ODPOWIEDZ