pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Chce na firmowych budynkach zrobić panele fotowoltaiczne

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Chce na firmowych budynkach zrobić panele fotowoltaiczne

Post autor: miki789 »

Chce na firmowych budynkach zrobić panele fotowoltaiczne, by korzystać z energii słonecznej pod kątem instalacji elektrycznej, ale też pod kątem ogrzewania. Tylko nie mam żadnej sprawdzonej firmy, z której pod tym kątem ewentualnie mógłbym skorzystać więc jak macie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę, który robił Wam taką instalację to dajcie namiar.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Re: Chce na firmowych budynkach zrobić panele fotowoltaiczne

Post autor: Maciuszek87 »

Osobiście mogę podpowiedzieć Green Energa (https://www.greenenerga.com). Korzystałem z ich oferty, robili u mnie instalacje i jestem zadowolony z tego jak została przygotowana. Kompleksowo projekt, sprawnie poszedł sam montaż. Dodatkowo firma też z wieloma poradami jak najlepiej wykorzystywać taką instalację.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: Chce na firmowych budynkach zrobić panele fotowoltaiczne

Post autor: lucaskruszyna »

Potwierdzona wydajność instalacji fotowoltaicznej u mnie, dzięki https://amonraenergy.pl/. Jeszcze podejrzewam, że w przyszłości zacznę zarabiać. Mam tylko nadzieję, że prawo się w negatywny sposób nie zmieni, bo jeszcze nic nie wiadomo tak naprawdę. W każdym razie, jak chcesz się nieco uniezależnić to warto. Nie jest już drogo. Wyceny teraz w porównaniu do tych kilka lat temu to bajka, a jeszcze dofinansowanie z Mojego Prądu to w ogóle.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Chce na firmowych budynkach zrobić panele fotowoltaiczne

Post autor: JacekB »

U nas w firmie, na magazynie, jest spora instalacja od Hymona. A biur mamy sporo, wiec i sporo energii idzie na kompy, własną serwerownie itd. Do tego mamy w planach zautomatyzowany fragment magazynu, więc liczymy na możliwość rozbudowy całego systemu. Sama instalacja całkiem nieźle wykonana.
ODPOWIEDZ