pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Buty na obcasie czy sportowe?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
zywiolka
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-09, 09:49

Post autor: zywiolka »

sportowe - wygoda to podstawa :)
tetrus4
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-09, 14:43

Post autor: tetrus4 »

Super, dzięki :)
Nie daj się omamić...
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

sportowe, szpili od święta
nosero
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2016-05-25, 14:48

Post autor: nosero »

sportowe :)
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Na co dzień sportowy. Na wieczór i imprezę jak najbardziej szpilki. :)
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Post autor: Lulusia »

Teraz produkuje się tyle różnych modeli butów, że aż głowa boli ;) Na każdą okazję można mieć inny fason :D Tylko trzeba wiedzieć jakie są. Ja wcześniej znałam tylko te podstawowe, ale koleżanka podesłała mi link: http://frappe.pl/buty-damskie-balerinki ... -damskich/ i się dowiedziałam, że każdy rodzaj buta ma swoją nazwę. Lepiej mi się teraz szuka ich w internecie.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja w sumie rzadko chodzę w sportowym obuwiu. Z takich butów najbardziej lubię conversy. Ale na co dzień chodzę w koturnach lub w szpilkach.
Roksana_O
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2016-05-24, 12:28

Post autor: Roksana_O »

ja chodzę tylko w sportowych butach. Obcasy nie są dla mnie ze względu na mój wzrost (177 cm) :)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Stopa musi mieć wygodne obuwie,czyli ...... adidasy.Dawno temu oczywiście normą było chodzić w szpilkach,ale człowiek jest coraz starszy i w szpilkach można tylko się przejść na uroczystości rodzinne. Chociaż mam koleżankę z mojego wieku i Ona nie chodzi w innym obuwiu jak w szpilach i to o najwyższym obcasie. Sąsiadka młodsza o rok, ale tęższa i to dużo też nie potrafi chodzić w niższym obuwiu , obcas musi mieć wyższy niż zwykłe pantofle.Może to także zależy jak często chodzi się w obuwiu na obcasach,bo jak u mnie przestałam kilkanaście lat temu i w tej chwili mam problemy kiedy mam na nogach szpilki. Ale i tak uważam, że zdrowo jednak ubierać obuwie wygodne.
Liduna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2016-05-23, 15:54

Post autor: Liduna »

Buty aby były wygodne nie muszą być typowo sportowe. Ja kupiłam na obuwie damskie hurtownia świetne botki które śmiało można zakładać do sportowych stylizacji a są na obcasie więc i do sukienek można je zakładać.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja teraz chodze w eleganckich butach, ale nie na obcasie. Po sportowe rzadko sięgam.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ja lubię zdecydowanie buty na obcasie bo jestem niska i muszę sobie dodać trochę wzrostu. Poza tym, dobrze się w takich czuję i dobrze wyglądam. W kwestii butów na obcasie to najbardziej lubię szpilki. Oczywiście nie byle jakie, tylko porządne buty które posłużą mi na lata. Poluję teraz na szpilki casadei, o których przeczytałam na alces.pl/ekskluzywne-szpilki-oczywiscie-szpilki-casadei/ i polecam je każdej z Was, która tak jak ja, jest miłośniczką szpilek.
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Ja bardzo lubię buty na obcasie i nie wyobrażam sobie, żebym miała kiedykolwiek zrezygnować z chodzenia w nich. Butów sportowych nie lubię, źle się w nich czuje, jest mi w nich po prostu niewygodnie.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Ja lubię najbardziej balerinki i wiem, że w tego rodzaju butach dobrze wyglądam.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja także lubię balerinki. Noszę je bardzo często, oczywiście jak pogoda na to pozwala. Na co dzień wolę jednak buty na obcasie. Nie wysokim, a takim niższym. Dzięki temu i pięta, i kręgosłup nie bolą. Jeśli szukacie np. botków na wiosnę, to te powinny się sprawdzić: http://allani.pl/zdjecie/felmini-gredo-botki-sznurowane-capucino/5588504 - co myślicie? Podobają Wam się?
ODPOWIEDZ