pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Mój ma 16, a Twój?"

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Rockowy
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2012-01-08, 21:02
Lokalizacja: Łódż

Post autor: Rockowy »

Laugh pisze:
Rockowy pisze:nie chwalę się ile mam cm
Rockowy pisze:A co do mierzenia sobie penisów to jest całkiem normlane u nas to jak u was mierzenie piersi.
Więc w jakim celu mierzysz? Nie uwierzę jeśli powiesz, że nigdy nie porównywałeś się do innych, bo o to w całym tym temacie chodzi, a ty opowiedziałeś się za stroną "to normalne".
tak mierzyłem 1 raz z kolegą ale nie że wyjmowaliśmy tylko powiedzieliśmy ile mamy cm ;)
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

Rockowy pisze:nie że wyjmowaliśmy
A kto Cie o to posądza? Ale skoro wymieniliście się widzą o długości, to czy to nie jest chwalenie?
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

tak mierzyłem 1 raz z kolegą ale nie że wyjmowaliśmy tylko powiedzieliśmy ile mamy cm
No i ile wyszło xD?
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

edziuniek pisze: No i ile wyszło xD?
A co? Pragniesz porównać? ;p
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Nigdy nie widomo do czego te wiadomośći moga mi sie przydać ale jak już mierzył to niech sie pochwali :P
Awatar użytkownika
Musick
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-01-30, 19:52
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Musick »

hmm . Czegoś tu nie rozumiem czytam te posty i mam wrażenie , że dopytują się tu dorosłe niedoinformowane kobiety o "mierzenie przyrodzenia" . No dobrze teraz na polski , Wydaję mi się że mówienie o pewnej społeczności do której się należy t.j. "Młodzież" Nie powinno się mówić w w tak dziwny sposób , nie wiem czy tylko ja odnoszę wrażenie , że ( Chodzi Mi o Panie ) w jakiś sposób podkreślacie swój wiek aczkolwiek pytacie o takie "szczenięce" błahostki z takim zaciekawieniem , i tu po raz kolejny pojawia się teza " Dorosłość nie równa się dojrzałość ".
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

raczej normalne, ale w pewnym wieku, nie wyobrażam sobie facetów po 40 z takimi rozmowami:)

w wolnej chwili zachęcam do lektury, zobaczcie jakimi penisami mogą pochwalić się np. Japończycy
STATYSTYKI WIELKOŚĆ PENISA
woljin
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-20, 09:57

Post autor: woljin »

Niby dlaczego ? Świat staje się inny i ludzie są teraz dłużej młodzi :P
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

hehe, ja ostatnio widziałam jakis ranking, ze w POlsce średnio penisy mają od 18 do 18,4 cm długości :P
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Post autor: bitwa »

Ja stosowałem różne preparaty ale najlepszym z nich jest penilarge.pl . Zdecydowanie odstaje od reszty innych produktów na rynku. Widać efekty i to jest najważniejsze. Moja dziewczyna też zauważyła poprawę:) jak ktoś szuka dobrego produktu to polecam penilarge!:) można go kupić tutaj www.intymnosc.pl polecam!
Absint
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-04-21, 21:50

Post autor: Absint »

Ten ranking to chyba trochę przesadzony jest :P Ponoć faceci nie potrafią odpowiednio zmierzyć, kwestia gdzie się mierzy, no i zawsze ten centymetr lub dwa dołożą więc takie statystyki psu na budę ;)
Zygi34
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-05-07, 08:08

Post autor: Zygi34 »

My nie bawiliśmy sie z porównywanie czyj dłuższy. Mieliśmy całkiem inne zajęcia i zmartwienia i problemiki. jak ktoś chce się pochwalić to tak we własnym gronie może a nie tak żeby zaraz wszyscy wiedieli.
ODPOWIEDZ