pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezent dla chłopaka na rocznicę....

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ja zorganizowałam nam na 2 rocznicę piknik w ruinach zamku i Ukochany był zachwycony ;-) Na pierwszą rocznicę On zabrał mnie do kina, a później do parku i do kawiarni. Na trzecią rocznicę wyjechaliśmy na 3 dni w góry, a na 4 rocznicę przygotowałam pyszną kolację przy świecach i obejrzeliśmy fajny film. Nigdy nie dawaliśmy sobie z tej okazji żadnych prezentów, najważniejsze było to, abyśmy mogli w tym dniu być razem i cieszyć się swoją obecnością ;-)
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Post autor: anuta »

Szukaj pomysłu w takim stylu jak tutaj - http://prezentmarzen.com/za-kierownica-2/ Sądzę, że niczego lepszego nie znajdziesz. Faceci kochają takie atrakcje, tylko kwestia budżet, jaki na ten cel posiadasz ;-)
LilianaL.
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2014-08-25, 14:33

Post autor: LilianaL. »

Myślę że wspólny wieczór będzie najfajniejszym pomysłem :)
rum
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2016-01-23, 14:25

Post autor: rum »

Może postaraj się wybrać coś z tej listy: prezent dla niego wiele jest naprawdę ciekawych propozycji.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Przygotuj kolację przy świecach, szampan, wystrzałowa kreacja, sukienki naf naf są idealne na taki wieczór i będzie to dla niego niezapomniany wieczór i prezent :)
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Wyjedźcie sobie gdzieś na weekend.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

A może jakaś sesksowna bielizna? Zobacz tutaj - mają sporo do wyboru, myślę że chłopak powinien być zadowolony.
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
KasiaKubik
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-05-24, 08:07

Post autor: KasiaKubik »

wspólny wieczór to dobre rozwiązanie, tylko weź pod uwagę to co on lub a nie tylko Ty ;P To taki protip
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Prezent dla chłopaka na rocznicę....

Post autor: crystalka »

Co myślicie o zakupu alkomatu na prezent? Mój facet kilka razy wspominał że by mu się przydał taki sprzęcik ale ja totalnie nie wiem jak wybrac dobry, jakieś podpowiedzi?
Awatar użytkownika
Ninaaa
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-12-18, 15:13

Re: Prezent dla chłopaka na rocznicę....

Post autor: Ninaaa »

Warto ten temat zostawić specjalistom z tego obszaru tematycznego. Na pewno będą w stanie pomóc.
Czas pozostanie ludożercą.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Prezent dla chłopaka na rocznicę....

Post autor: napomocyn »

W media expert widziałem niezłą promocję na trymery babyliss, kilka modeli było przecenionych -30%, sam mam ich sprzet i jestem bardzo zadowolony z niego, dobrze przycina zarost, w końcu mam ogarniętą brodę i nie wyglądam jak jakis chewbaca
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Prezent dla chłopaka na rocznicę....

Post autor: vesna »

crystalka pisze: 2018-09-11, 11:09 Co myślicie o zakupu alkomatu na prezent? Mój facet kilka razy wspominał że by mu się przydał taki sprzęcik ale ja totalnie nie wiem jak wybrac dobry, jakieś podpowiedzi?
Jestem ciekawa czy kupilaś w końcu ten alkomat, ja niedawno swojemu na urodziny sprezentowałam alkohita x60. Super urządzonko, daje błyskawicznie wynik, wiem że mają solidne sensory w tych alkohitach, żadnej chińszczyzny dlatego się właśnie na tę markę zdecydowalam i to był dobry wybór.
KZielon
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-20, 22:26
Kontakt:

Re: Prezent dla chłopaka na rocznicę....

Post autor: KZielon »

Może jakiś wypad w fajne miejsce? Tak żebyście spędzili ten czas we dwójkę w zabawie. Albo zaproś go do miejsca, które on lubi.
Janura
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-04-12, 15:12

Re: Prezent dla chłopaka na rocznicę....

Post autor: Janura »

Ja swemu podarowalam kartę upominkową z
Giftmall . Był zadowolony z tego prezentu, kupił z tej karty sobie laptop.
ODPOWIEDZ